Kontynuując korzystanie z tej witryny, wyrażasz zgodę na Warunki i używanie plików cookie.
  • Nowy
  • Zestaw

Zestaw 2x D-LUX - Płyn na Przypalenia 500 ml + Chameloo Odtłuszczacz z rabatem do 10% i darmową wysyłką

D-LUX
Opinia (0)
72,27 zł

Zamiast 80,08 zł

BruttoWysyłka w 1-2 dni robocze

Darmowa dostawa na terenie Polski.

Ilość :

Ostatni raz ten produkt został zakupiony: 2022-05-24

D-LUX - Płyn na Przypalenia 500 ml

Przypalone bądź otłuszczone powierzchnie na urządzeniach kuchennych, z którymi nie mogą sobie poradzić podstawowe środki? W przygotowanej ofercie znajduje się preparat D-LUX Przypalenia, który doskonale poradzi sobie z wszelkimi trudnymi zanieczyszczeniami.

D-LUX Przypalenia to preparat przeznaczony do czyszczenia silnie zatłuszczonych i przypalonych powierzchni wszelkiego rodzaju urządzeń kuchennych i nie tylko. Sprawdzi się idealnie do usuwania zabrudzeń z:

  • garnków,
  • patelni,
  • grilli,
  • szyb kominkowych,
  • pieców konwekcyjno-parowych,
  • i innych urządzeń wykorzystywanych w kuchni.

W jego składzie znajdują się inhibitory korozji, które sprawiają, że ulega biodegradacji. Jego użycie jest niezwykle proste i co najważniejsze pozwala w kilka chwil zyskać czystą i błyszczącą powierzchnię.

Skład: Wodorotlenek sodowy 5-15%, niejonowe substancje powierzchniowo czynne <5%, rozpuszczalniki rozpuszczalne w wodzie, kompozycja zapachowa.

Sposób użycia: Należy nanieść preparat na przypaloną powierzchnię i pozostawić na kilka minut do usunięcia zanieczyszczeń. W przypadku przypalonego tłuszczu konieczne może być dodatkowe przetarcie powierzchni gąbką. Po przetarciu ściereczką należy dokładnie spłukać czystą wodą i wytrzeć do sucha.

Ostrzeżenia: Środek powoduje poważne oparzenia skóry oraz uszkodzenie oczu. Podczas jego użytkowania należy stosować rękawice ochronne/odzież ochronną/ochronę oczu. Niewłaściwie użyty może spowodować uszkodzenie mytej powierzchni. Nie używać do powierzchni teflonowych oraz granitowych.

 

 

Chameloo Spray Degreaser - Odtłuszczacz 1 L

Preparat  przeznaczony jest do czyszczenia silnie zatłuszczonych i przypalonych garnków, patelni, grilli, szyb kominkowych, pieców konwekcyjno-parowych i innych urządzeń kuchennych. Zawiera inhibitory korozji, ulega biodegradacji. Po użyciu powierzchnia pozostaje czysta i błyszcząca. Produkt należy stosować bez rozcieńczenia.

– doskonale czyści tłuste powierzchnie praktycznie w każdym miejscu w domu, ogrodzie czy garażu

– przeznaczony do stosowania do powierzchni zmywalnych, takich jak:garnki,naczynia żaroodporne, patelnie,piekarniki,kafelki,meble ogrodowe, aluminium,samochody, motocykle itd

– wystarczy spryskać, odczekać 4 minuty i zetrzeć brud, aby powierzchnie lśniły czystością

– pojemność 1 litr

D-LUX

Specyficzne kody

Ten produkt nie ma jeszcze żadnych opinii.

Dodaj swoją opinię
Zestaw 2x D-LUX - Płyn na Przypalenia 500 ml + Chameloo Odtłuszczacz z rabatem do 10% i darmową wysyłką

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: