• Zestaw
  D-LUX WC-CHLORATOS 1l - Zestaw 2 butelek z rabatem
  • D-LUX WC-CHLORATOS 1l
  • D-LUX WC-CHLORATOS 1l - Zestaw 2 butelek z rabatem

  D-LUX WC-CHLORATOS 1l - Zestaw 2 butelek z rabatem

  D-LUX
  Opinia (0)
  35,12 zł

  Zamiast 36,98 zł

  BruttoWysyłka do 24 godz. w dni robocze

  D-LUX WC-CHLORATOS to substancja czyszcząca, która dokładnie usuwa zanieczyszczenia z toalet niewidoczne dla oczu. Przeznaczony głównie do czyszczenia sanitariatów, jednak sprawdzi się także w zabrudzeniach umywalki, wanny czy prysznicu, powstałych w wyniku kapiącej wody. 

  Pamiętaj, że produkt ten możesz kupić w zestawie z 4 butelkami i z 7,5% rabatem KLIKNIJ TUTAJ! 

  Ten pakiet zawiera

  Ilość :

  Ostatni raz ten produkt został zakupiony: 2024-07-22

  Czysta i higieniczna toaleta? Z D-LUX WC-CHLORATOS nie jest to już problem! Proponujemy zagęszczony preparat, w którego składzie znajduje się aktywny chlor, mający właściwości bakteriobójcze, grzybobójcze i wybielające.

  D-LUX WC-CHLORATOS to substancja czyszcząca, która dokładnie usuwa zanieczyszczenia z toalet niewidoczne dla oczu. Przeznaczony głównie do czyszczenia sanitariatów, jednak sprawdzi się także w zabrudzeniach umywalki, wanny czy prysznicu, powstałych w wyniku kapiącej wody. Preparat może być także stosowany do mycia podłóg, ścian, łazienek, toalet w domach i ośrodkach zbiorowego żywienia oraz do wybielania tkanin. Idealny do gruntownego czyszczenia i codziennej pielęgnacji urządzeń sanitarnych oraz wszelkiego rodzaju powierzchni kamiennych. Pozwala w kilka chwil skutecznie usunąć osady i zapach uryny.

  D-LUX WC-CHLORATOS jest dostępny w praktycznej butelce o pojemności 1 l wyposażonej w specjalny aplikator umożliwiający dotarcie do trudno dostępnych miejsc.

  Sposób użycia:

  Preparat D-LUX WC-CHLORATOS może być stosowany zarówno w wersji nierozcieńczonej, jak i rozcieńczonej. Poniżej prezentujemy schemat postępowania.

  Nierozcieńczony płyn może być stosowany do czyszczenia:

         muszli klozetowych – substancję należy równomiernie rozprowadzić pod górną krawędzią muszli, pozostawić na kilka godzin, wyczyścić i spłukać wodą,

         wanny, umywalki, zlewozmywaka – należy równomiernie rozprowadzić środek po mytej powierzchni, pozostawić na około 15 min., wyczyścić i spłukać wodą,

         odpływów, studzienek ściekowych wanny umywalki lub zlewu – należy wlać preparat do odpływu, w celu dezynfekcji i usunięcia przykrego zapachu, pozostawić na noc, spłukać wodą.

  Po rozcieńczeniu D-LUX WC-CHLORATOS może być wykorzystany do mycia i dezynfekcji dużych powierzchni, np. podłóg kamiennych, ścian, glazury, terakoty. Substancję należy rozcieńczyć w zimnej wodzie w stosunku 1:3 (1 część preparatu na 3 części wody). Po 15 minutach wyczyścić i dokładnie spłukać wodą.

  Ważne:

  Podczas czyszczenia nie należy stosować D-LUX WC-CHLORATOS, a potem środka kwasowego np. D-LUX Kamień i rdza.

  Skład:

  <5%: związki wybielające na bazie chloru, anionowe i niejenowe związki powierzchniowo czynne, kompozycja zapachowa

  D-LUX
  5908252869022

  Specyficzne kody

  Uprzejmie informujemy, że nie podejmujemy działań w celu zapewnienia, aby opinie w sklepie pochodziły wyłącznie od osób, które produktu używały lub go zakupiły.

  Ten produkt nie ma jeszcze żadnych opinii.

  Dodaj swoją opinię
  D-LUX WC-CHLORATOS 1l - Zestaw 2 butelek z rabatem