• Nowy
  • Zestaw
Zestaw D-LUX Powłoka Hydrofobowa 250ml + D-LUX Granit I Marmur 500ml
  • Zestaw D-LUX Powłoka Hydrofobowa 250ml + D-LUX Granit I Marmur 500ml

Zestaw D-LUX Powłoka Hydrofobowa 250ml + D-LUX Granit I Marmur 500ml

D-LUX
Opinia (0)
76,98 zł
BruttoWysyłka do 24 godz. w dni robocze

Nie przegap okazji! Kup w Zestawie w Strefie Niskich Cen, skorzystaj z rabatu i ciesz się darmową wysyłką 

Ilość :

Ostatni raz ten produkt został zakupiony: 2024-04-15

 

D-LUX Płyn mycia Granitu i Marmuru 500 ml

D-LUX GRANIT I MARMUR jest gotowym do użycia produktem profesjonalnym, przeznaczonym do mycia gruntownego. Bardzo skutecznie usuwa trudne zabrudzenia, w tym tłuszcze oraz oleje. Zalecany do mycia blatów kuchennych, zlewów marmurowych i granitowych oraz innych powierzchni odpornych na związki zasadowe. Gwarantuje doskonałą czystość, pozostawia naturalny połysk i świeży zapach.

SPOSÓB UŻYCIA: Spryskać płynem zabrudzoną powierzchnię i rozprowadzić za pomocą gąbki. Następnie spłukać wodą i wytrzeć miękkim ręcznikiem papierowym lub szmatką do uzyskania naturalnego połysku.

SKŁAD: <5% amfoteryczne związki powierzchniowo czynne, kompozycja zapachowa.

 

 

D-LUX Powłoka Hydrofobowa 250 ml

Środek D-LUX Powłoka Hydrofobowa 250 ml służy do zabezpieczania kabin prysznicowych oraz baterii, okien i luster, elementów szklanych i metalowych oraz płytek ceramicznych. Preparat doskonale impregnuje i chroni przed niekorzystnym działaniem wody oraz innych zanieczyszczeń. Zapobiega również powstawaniu i nawarstwianiu się osadów, np. z kamienia i mydlin, oraz ułatwia późniejsze czyszczenie zabezpieczonej powierzchni. Pozostawia na zabezpieczanej powierzchni warstwę antystatyczną, która ogranicza rozwój bakterii, grzybów i roztoczy, nie pozostawia smug i zacieków.

SPOSÓB UŻYCIA: Przygotowanie powierzchni: Usuń wszelkie zabrudzenia i dokładnie odtłuść powierzchnię. Upewnij się, że jest czysta i sucha. Nałożenie powłoki: Przed nałożeniem wstrząśnij. Aplikuj preparat w cienkiej, jednolitej warstwie i równomiernie rozprowadź na powierzchni. Po nałożeniu powłoki pozostaw ją na ok. 15 minut, by utrwalić efekt. Wykończenie powłoki: Po utrwaleniu wypoleruj powierzchnię miękką i czystą ściereczką z mikrofibry. To pomoże usunąć smugi lub nadmiar powłoki, nadając powierzchni połysk i gładkość.

D-LUX
0000000003034

Specyficzne kody

Uprzejmie informujemy, że nie podejmujemy działań w celu zapewnienia, aby opinie w sklepie pochodziły wyłącznie od osób, które produktu używały lub go zakupiły.

Ten produkt nie ma jeszcze żadnych opinii.

Dodaj swoją opinię
Zestaw D-LUX Powłoka Hydrofobowa 250ml + D-LUX Granit I Marmur 500ml