Kontynuując korzystanie z tej witryny, wyrażasz zgodę na Warunki i używanie plików cookie.
  • Zestaw

  D-LUX - Płyn na Przypalenia 500 ml - Zestaw 2 butelek z rabatem

  D-LUX
  Opinie(5)
  55,08 zł

  Zamiast 57,98 zł

  BruttoWysyłka w 2-4 dni robocze

  Płyn D-LUX Przypalenia przeznaczony jest do czyszczenia silnie zatłuszczonych i przypalonych garnków, patelni, grilli, szyb kominkowych, pieców konwekcyjno-parowych i innych urządzeń kuchennych. Zawiera inhibitory korozji, ulega biodegradacji. Po użyciu powierzchnia pozostaje czysta i błyszcząca. Produkt należy stosować bez rozcieńczenia.

  Pamiętaj, że produkt ten możesz kupić w zestawie z 4 butelkami z Darmową wysyłką i z 7,5% rabatem KLIKNIJ TUTAJ! 

  Ilość :

  Ostatni raz ten produkt został zakupiony: 2023-03-26

  Przypalone bądź otłuszczone powierzchnie na urządzeniach kuchennych, z którymi nie mogą sobie poradzić podstawowe środki? W przygotowanej ofercie znajduje się preparat D-LUX Przypalenia, który doskonale poradzi sobie z wszelkimi trudnymi zanieczyszczeniami.

  D-LUX Przypalenia to preparat przeznaczony do czyszczenia silnie zatłuszczonych i przypalonych powierzchni wszelkiego rodzaju urządzeń kuchennych i nie tylko. Sprawdzi się idealnie do usuwania zabrudzeń z:

         garnków,

         patelni,

         grilli,

         szyb kominkowych,

         pieców konwekcyjno-parowych,

         i innych urządzeń wykorzystywanych w kuchni.

  W jego składzie znajdują się inhibitory korozji, które sprawiają, że ulega biodegradacji. Jego użycie jest niezwykle proste i co najważniejsze pozwala w kilka chwil zyskać czystą i błyszczącą powierzchnię.

  Skład:

  Wodorotlenek sodowy 5-15%, niejonowe substancje powierzchniowo czynne <5%, rozpuszczalniki rozpuszczalne w wodzie, kompozycja zapachowa.

  Sposób użycia:

  Należy nanieść preparat na przypaloną powierzchnię i pozostawić na kilka minut do usunięcia zanieczyszczeń. W przypadku przypalonego tłuszczu konieczne może być dodatkowe przetarcie powierzchni gąbką. Po przetarciu ściereczką należy dokładnie spłukać czystą wodą i wytrzeć do sucha.

  Ostrzeżenia:

  Środek powoduje poważne oparzenia skóry oraz uszkodzenie oczu. Podczas jego użytkowania należy stosować rękawice ochronne/odzież ochronną/ochronę oczu. Niewłaściwie użyty może spowodować uszkodzenie mytej powierzchni. Nie używać do powierzchni teflonowych oraz granitowych.

  W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU należy ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe – jeżeli są i można je łatwo usunąć. Kontynuować płukanie.

  W PRZYPADKU POŁKNIĘCIA należy wypłukać usta. NIE wywoływać wymiotów. Natychmiast skontaktować się z OŚRODKIEM ZATRUĆ lub lekarzem.

  W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ NA SKÓRĘ (lub na włosy) należy natychmiast usunąć /zdjąć zanieczyszczoną odzież. Spłukać skórę pod strumieniem wody/prysznicem. Produkt zawiera kwas azotowy.

  D-LUX

  Specyficzne kody

  Uprzejmie informujemy, że nie podejmujemy działań w celu zapewnienia, aby opinie w sklepie pochodziły wyłącznie od osób, które produktu używały lub go zakupiły.

  MARTA B2021-12-09
  Polecam

  Polecam bardzo dobry plyn.Szybko usuwa przypalenia.

   Aneta2021-11-19
   Polecam

   Polecam, jest skuteczny! Nie trzeba szorować.

    LILIANA B2021-11-14
    Płyn na przypalenia

    Rewelacja kupilam jakis czas temu - śmiało polecam , czyści superowo - prawie od razu nie trzeba szorowac , Najlepszy do tej pory jaki mialam !!!

     Magdalena2021-11-06
     Polecam

     Dziś czyściłam mega efekt, zawsze szorowanie i namaczanie a teraz luz????

      Natalia2021-10-25
      Polecam

      działa cuda, bez szorowania

      • 1 na 1 uznało tą opinię za pomocną.
      Dodaj swoją opinię
      D-LUX - Płyn na Przypalenia 500 ml - Zestaw 2 butelek z rabatem