Kontynuując korzystanie z tej witryny, wyrażasz zgodę na Warunki i używanie plików cookie.
  • Zestaw
  • D-LUX Płyn do Pleśni 750 ml

  D-LUX Płyn do Pleśni 750 ml - 2 butelki

  D-LUX
  Opinie(4)
  65,98 zł
  131,96 zł
  Zniżka 50%

  Zamiast 131,96 zł

  BruttoDarmowa dostawa w ciągu 3-4 dni.

  Darmowa dostawa na terenie Polski.

  Zwracamy pieniądze za zakupy!

  Jeśli uwiecznisz brudne fugi, moment dozowania, efekt działania oraz rezultat końcowy czystych fug, a my wykorzystamy Twój film w reklamie na Facebooku, to Ty otrzymasz nagrodę pieniężną w wysokości 100 zł – kliknij tutaj aby dowiedzieć się więcej.

   

  D-LUX płyn do pleśni to rozwiązanie, które pozwala skutecznie usunąć zabrudzenia pochodzenia pleśniowego, zarówno z powierzchni ścian, jak i podłóg. Wyróżniają go silne właściwości zmywające, dzięki czemu doskonale usuwa ślady pleśni na ścianach, podłogach, ale też te znajdujące się w trudno dostępnych miejscach, jak szczeliny i fugi. Nie tylko usuwa ślady zabrudzeń w postaci grzybów, glonów i mchów, ale też skutecznie eliminuje nieprzyjemne zapachy.

  Ten pakiet zawiera

  Ilość :

  Ostatni raz ten produkt został zakupiony: 2022-10-02

  Pleśń na ścianie a może na podłodze? Problem ten spotyka niestety wiele osób. Nie tylko sam wygląd jest nieestetyczny, ale pleśń to także źródło grzybów i innych bakterii oraz nieprzyjemny zapach. Z problemem tym świetnie poradzi sobie D-LUX Płyn do pleśni, który znajduje się w naszej ofercie.

  D-LUX płyn do pleśni to rozwiązanie, które pozwala skutecznie usunąć zabrudzenia pochodzenia pleśniowego, zarówno z powierzchni ścian, jak i podłóg. Wyróżniają go silne właściwości zmywające, dzięki czemu doskonale usuwa ślady pleśni na ścianach, podłogach, ale też te znajdujące się w trudno dostępnych miejscach, jak szczeliny i fugi. Nie tylko usuwa ślady zabrudzeń w postaci grzybów, glonów i mchów, ale też skutecznie eliminuje nieprzyjemne zapachy. Stosując D-LUX płyn do pleśni możesz w kilka chwil zyskać czystą i lśniącą powierzchnię.

  Preparat jest dostępny w butelce o pojemności 750 ml wyposażonej w praktyczny spryskiwacz, ułatwiający aplikację.

  Skład:

  <5%: związki wybielające na bazie chloru, anionowe i niejonowe związki powierzchniowo czynne.

  Sposób użycia:

  Preparat należy równomiernie rozprowadzić po zanieczyszczonej powierzchni i pozostawić na minimum 20 minut po czym dokładnie spłukać wodą lub zetrzeć i umyć powierzchnię. W przypadku uporczywych śladów, czynność należy powtórzyć kilkakrotnie, aż do momentu uzyskania zadowalającego efektu. Podczas stosowania środka należy wentylować pomieszczenie. Produkt powinien być używany tylko w rękawiczkach ochronnych.

  Ostrzeżenia:

  Preparat działa drażniąco na skórę, ale też powoduje poważne uszkodzenie oczu. Wykazuje również toksyczne działanie na organizmy wodne, powodując długotrwałe skutki. Przechowywać wyłącznie w oryginalnym pojemniku. Unikać uwolnienia do środowiska.

  W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ NA SKÓRĘ, należy ją umyć dużą ilością wody z mydłem.

  W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU, należy ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Kontynuować płukanie.

  D-LUX

  Specyficzne kody

  Beata2021-12-26
  Jestem pod wrażeniem

  Dać 58 zł za pół litra chloru...to trzeba być mistrzem. Proponuję zacząć sprzedawać grzebienie dla łysych.

   Jolanta2021-01-25
   Polecam dziś wypróbowałam jak najbardziej warty kupna rewelacja

   Polecam dziś wypróbowałam jak najbardziej warty kupna rewelacja

   • 2 na 2 uznało tą opinię za pomocną.
   Nela2021-01-25
   Jak dla mnie to ten środek to rewelacja. Na scianie nie wychodzi

   Jak dla mnie to ten środek to rewelacja. Na scianie nie wychodzi juz pleśń i na oknie tak samo. Jestem zadowolona z zakupu.

   • 1 na 1 uznało tą opinię za pomocną.
   Asia2021-01-25
   Oczywiście laboratorium Pani domu mnie kolejny raz zaskoczyło

   Oczywiście laboratorium Pani domu mnie kolejny raz zaskoczyło. Jakiś czas temu kupiłam płyn do fug i oczywiście zamawiając była sceptycznie nastawiona ale…po użyciu tego preparatu doznałam szoku w jak szybkim tempie wymył brud z fug. Teraz kolejny raz skusiłam się na płyn do plesni i oczywiście nie zawiódł moich oczekiwań. Polecam naprawdę czyni cuda…

   • 2 na 2 uznało tą opinię za pomocną.
   Dodaj swoją opinię
   D-LUX Płyn do Pleśni 750 ml - 2 butelki

   Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: