Kontynuując korzystanie z tej witryny, wyrażasz zgodę na Warunki i używanie plików cookie.
   D-LUX WC-CHLORATOS 1l
   • D-LUX WC-CHLORATOS 1l
   • D-LUX WC-CHLORATOS 1l

   D-LUX WC-CHLORATOS 1l

   D-LUX
   Opinie(1)
   14,99 zł
   19,99 zł
   Zaoszczędź 5,00 zł
   BruttoDostawa w ciągu 2-4 dni roboczych

   D-LUX WC-CHLORATOS to substancja czyszcząca, która dokładnie usuwa zanieczyszczenia z toalet niewidoczne dla oczu. Przeznaczony głównie do czyszczenia sanitariatów, jednak sprawdzi się także w zabrudzeniach umywalki, wanny czy prysznicu, powstałych w wyniku kapiącej wody. 

   Ilość :

   Ostatni raz ten produkt został zakupiony: 2021-07-29

   Czysta i higieniczna toaleta? Z D-LUX WC-CHLORATOS nie jest to już problem! Proponujemy zagęszczony preparat, w którego składzie znajduje się aktywny chlor, mający właściwości bakteriobójcze, grzybobójcze i wybielające.

   D-LUX WC-CHLORATOS to substancja czyszcząca, która dokładnie usuwa zanieczyszczenia z toalet niewidoczne dla oczu. Przeznaczony głównie do czyszczenia sanitariatów, jednak sprawdzi się także w zabrudzeniach umywalki, wanny czy prysznicu, powstałych w wyniku kapiącej wody. Preparat może być także stosowany do mycia podłóg, ścian, łazienek, toalet w domach i ośrodkach zbiorowego żywienia oraz do wybielania tkanin. Idealny do gruntownego czyszczenia i codziennej pielęgnacji urządzeń sanitarnych oraz wszelkiego rodzaju powierzchni kamiennych. Pozwala w kilka chwil skutecznie usunąć osady i zapach uryny.

   D-LUX WC-CHLORATOS jest dostępny w praktycznej butelce o pojemności 1 l wyposażonej w specjalny aplikator umożliwiający dotarcie do trudno dostępnych miejsc.

   Sposób użycia:

   Preparat D-LUX WC-CHLORATOS może być stosowany zarówno w wersji nierozcieńczonej, jak i rozcieńczonej. Poniżej prezentujemy schemat postępowania.

   Nierozcieńczony płyn może być stosowany do czyszczenia:

          muszli klozetowych – substancję należy równomiernie rozprowadzić pod górną krawędzią muszli, pozostawić na kilka godzin, wyczyścić i spłukać wodą,

          wanny, umywalki, zlewozmywaka – należy równomiernie rozprowadzić środek po mytej powierzchni, pozostawić na około 15 min., wyczyścić i spłukać wodą,

          odpływów, studzienek ściekowych wanny umywalki lub zlewu – należy wlać preparat do odpływu, w celu dezynfekcji i usunięcia przykrego zapachu, pozostawić na noc, spłukać wodą.

   Po rozcieńczeniu D-LUX WC-CHLORATOS może być wykorzystany do mycia i dezynfekcji dużych powierzchni, np. podłóg kamiennych, ścian, glazury, terakoty. Substancję należy rozcieńczyć w zimnej wodzie w stosunku 1:3 (1 część preparatu na 3 części wody). Po 15 minutach wyczyścić i dokładnie spłukać wodą.

   Ważne:

   Podczas czyszczenia nie należy stosować D-LUX WC-CHLORATOS, a potem środka kwasowego np. D-LUX Kamień i rdza.

   Skład:

   <5%: związki wybielające na bazie chloru, anionowe i niejenowe związki powierzchniowo czynne, kompozycja zapachowa

   D-LUX

   Specyficzne kody

   IWONA2021-07-25
   Polecam

   Zakupiłem cały zestaw i naprawdę polecam

    Dodaj swoją opinię
    D-LUX WC-CHLORATOS 1l

    Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: