D-LUX WC-CHLORATOS 1l
   • D-LUX WC-CHLORATOS 1l
   • D-LUX WC-CHLORATOS 1l

   D-LUX WC-CHLORATOS 1l

   D-LUX
   Opinie(5)
   17,49 zł
   22,49 zł
   Zaoszczędź 5,00 zł
   BruttoWysyłka w 1-2 dni robocze

   D-LUX WC-CHLORATOS to substancja czyszcząca, która dokładnie usuwa zanieczyszczenia z toalet niewidoczne dla oczu. Przeznaczony głównie do czyszczenia sanitariatów, jednak sprawdzi się także w zabrudzeniach umywalki, wanny czy prysznicu, powstałych w wyniku kapiącej wody. 

   Nie przegap okazji! Kup D-LUX WC-CHLORATOS razem z zestawem podręcznym, skorzystaj z rabatu do 30% i ciesz się darmową wysyłką 

   Ilość :

   Ostatni raz ten produkt został zakupiony: 2023-09-21

   Czysta i higieniczna toaleta? Z D-LUX WC-CHLORATOS nie jest to już problem! Proponujemy zagęszczony preparat, w którego składzie znajduje się aktywny chlor, mający właściwości bakteriobójcze, grzybobójcze i wybielające.

   D-LUX WC-CHLORATOS to substancja czyszcząca, która dokładnie usuwa zanieczyszczenia z toalet niewidoczne dla oczu. Przeznaczony głównie do czyszczenia sanitariatów, jednak sprawdzi się także w zabrudzeniach umywalki, wanny czy prysznicu, powstałych w wyniku kapiącej wody. Preparat może być także stosowany do mycia podłóg, ścian, łazienek, toalet w domach i ośrodkach zbiorowego żywienia oraz do wybielania tkanin. Idealny do gruntownego czyszczenia i codziennej pielęgnacji urządzeń sanitarnych oraz wszelkiego rodzaju powierzchni kamiennych. Pozwala w kilka chwil skutecznie usunąć osady i zapach uryny.

   D-LUX WC-CHLORATOS jest dostępny w praktycznej butelce o pojemności 1 l wyposażonej w specjalny aplikator umożliwiający dotarcie do trudno dostępnych miejsc.

   Sposób użycia:

   Preparat D-LUX WC-CHLORATOS może być stosowany zarówno w wersji nierozcieńczonej, jak i rozcieńczonej. Poniżej prezentujemy schemat postępowania.

   Nierozcieńczony płyn może być stosowany do czyszczenia:

          muszli klozetowych – substancję należy równomiernie rozprowadzić pod górną krawędzią muszli, pozostawić na kilka godzin, wyczyścić i spłukać wodą,

          wanny, umywalki, zlewozmywaka – należy równomiernie rozprowadzić środek po mytej powierzchni, pozostawić na około 15 min., wyczyścić i spłukać wodą,

          odpływów, studzienek ściekowych wanny umywalki lub zlewu – należy wlać preparat do odpływu, w celu dezynfekcji i usunięcia przykrego zapachu, pozostawić na noc, spłukać wodą.

   Po rozcieńczeniu D-LUX WC-CHLORATOS może być wykorzystany do mycia i dezynfekcji dużych powierzchni, np. podłóg kamiennych, ścian, glazury, terakoty. Substancję należy rozcieńczyć w zimnej wodzie w stosunku 1:3 (1 część preparatu na 3 części wody). Po 15 minutach wyczyścić i dokładnie spłukać wodą.

   Ważne:

   Podczas czyszczenia nie należy stosować D-LUX WC-CHLORATOS, a potem środka kwasowego np. D-LUX Kamień i rdza.

   Skład:

   <5%: związki wybielające na bazie chloru, anionowe i niejenowe związki powierzchniowo czynne, kompozycja zapachowa

   D-LUX
   5908252869022

   Specyficzne kody

   Uprzejmie informujemy, że nie podejmujemy działań w celu zapewnienia, aby opinie w sklepie pochodziły wyłącznie od osób, które produktu używały lub go zakupiły.

   Marianna R2022-06-02
   Checked Star
   Checked Star
   Checked Star
   Checked Star
   Checked Star
   Polecam.

   Dobry .

    Żaneta2021-09-24
    Checked Star
    Checked Star
    Checked Star
    Checked Star
    Checked Star
    super

    Ja także z czystym sumieniem polecam

    • 1 na 1 uznało tą opinię za pomocną.
    Krysia2021-09-24
    Checked Star
    Checked Star
    Checked Star
    Checked Star
    Checked Star
    polecam

    Polecam

     Maria T2021-09-23
     Checked Star
     Checked Star
     Checked Star
     Checked Star
     Checked Star
     Barbara

     Polecam muszle jak nowe, woda z kamieniem dała popalić ale płyn super usunął za pierwszym razem. Będę teraz testować płyn do mebli i płyn do kafli podłogowych

     • 2 na 2 uznało tą opinię za pomocną.
     Maria T2021-09-23
     Checked Star
     Checked Star
     Checked Star
     Checked Star
     Checked Star
     Ania

     Dołączyłam do grona zadowolonych sprzątaczek swoich 4 ścian

      Dodaj swoją opinię
      D-LUX WC-CHLORATOS 1l