Laboratorium Pani Domu Odświeżacz do zlewu 400ml - Zestaw 2 butelek z rabatem
- Zestaw
Eliminuje nieprzyjemny zapach z odpływu i otworu przelewowego — tam gdzie inne środki nie docierają. Działa w zlewie kuchennym, prysznicu, wannie i umywalce.

Ten zestaw dostępny jest w Programie Zawsze LAB – do którego możesz dołączyć w każdej chwili, również teraz. Zawsze przy zakupach powyżej 90 zł w koszyku pojawią się do wyboru: Duży żel do prania lub 20 kapsułek do zmywarki - za 1 grosz! Dołącz i odkryj nowe możliwości oszczędnego kupowania. Szczegóły w regulaminie
Śmierdzi z odpływu, choć zlew jest czysty? Domowe sposoby nie pomagają na długo?
Przyczyną nieprzyjemnego zapachu są bakterie i pleśń, które gromadzą się w dwóch miejscach niedostępnych dla zwykłych środków czystości:
| 🔩 | w odpływie i syfonie |
| 🕳️ | w otworze przelewowym |
Otwór przelewowy to mały otwór z przodu lub z boku zlewu, wanny i umywalki. Jest stale wilgotny i ciemny — idealne środowisko dla bakterii. Żaden granulat, żadna soda z octem tam nie dotrze. Właśnie dlatego zapach wraca, nawet po dokładnym czyszczeniu.
Odświeżacz do Zlewu i Odpływów Laboratorium Pani Domu rozwiązuje problem w obu miejscach jednocześnie. Specjalna rurka aplikacyjna dociera precyzyjnie do odpływu i do otworu przelewowego. Formuła ogranicza rozwój mikroorganizmów i pozostawia długotrwały, przyjemny zapach świeżości.
Sprawdzi się w zlewie kuchennym, umywalce, brodziku prysznicowym, odpływie liniowym i wannie.
Jak stosować?
⚠️ Ważne: przed użyciem upewnij się, że w pobliżu nie ma źródeł ognia — zapalonych palników kuchenki gazowej, piecyka łazienkowego ani świec. Produkt zawiera łatwopalny alkohol etylowy.
| 1 | Wstrząśnij pojemnikiem przed użyciem. |
| 2 | Wprowadź rurkę aplikacyjną do odpływu i przytrzymaj ją ręką — ciśnienie podczas rozpylania może wypychać wężyk. |
| 3 | Rozpylaj przez kilka sekund, aż pojawi się mgiełka i wnętrze odpływu zostanie wyraźnie zwilżone. |
| 4 | Powtórz aplikację przy otworze przelewowym — to właśnie tam często tkwi prawdziwe źródło zapachu. |
| 5 | Pozostaw preparat do działania: • minimum 1 minutę przy profilaktyce i odświeżaniu • minimum 5 minut przy uporczywych zapachach |
| 6 | W trakcie działania nie spłukuj i nie dopuszczaj do kontaktu z wodą. |
| 7 | W razie potrzeby powtórz aplikację. |
Zalety produktu
| ✔ | eliminuje zapach u źródła nie maskuje, tylko działa |
| ✔ | dociera do otworu przelewowego tam gdzie inne środki nie sięgają |
| ✔ | precyzyjna rurka aplikacyjna bez demontażu syfonu |
| ✔ | długotrwały, przyjemny zapach świeżości |
| ✔ | działa w kuchni i łazience |
Skład
Gaz nośny, alkohol etylowy, kompozycja zapachowa.
Podobne produkty
Klienci kupili również