• Zestaw
  D-LUX Odkamieniacz 1000 ml - Zestaw 2 Butelek z Rabatem
  • D-LUX Odkamieniacz 1000 ml - Zestaw 2 Butelek z Rabatem
  • D-LUX Odkamieniacz 1000 ml - Zestaw 2 Butelek z Rabatem

  D-LUX Odkamieniacz 1000 ml - Zestaw 2 Butelek z Rabatem

  D-LUX
  Opinie(1)
  57,92 zł

  Zamiast 60,98 zł

  BruttoWysyłka do 24 godz. w dni robocze

  Skoncentrowany preparat do bieżącego i gruntownego mycia powierzchni sanitarnych (płytki ceramiczne, glazurowane płytki ścienne, fugi, kabiny natryskowe, armatura łazienkowa. Sprawdzi się zarówno w łazience, toalecie, jak i w kuchni! Preparat pozwala dokładnie i skutecznie usunąć osady z kamienia, mydła, zacieki, ale też wszelkie inne trudne do usunięcia zabrudzenia. Skutecznie usuwa świeże zabrudzenia, ale też kamień osadzający się od dłuższego czasu.

  Ten pakiet zawiera

  Ilość :

  Ostatni raz ten produkt został zakupiony: 2024-07-22

  Utrzymanie czystości w łazience czy toalecie sprawia Ci ogromne trudności? Ciągle walczysz z zaciekami i kamieniem na armaturze sanitarnej? Mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie.

   

  D-LUX Odkamieniacz to skuteczny preparat o działaniu czyszcząco-okamieniającym, który sprawdzi się zarówno w łazience, toalecie, jak i w kuchni! Preparat pozwala dokładnie i skutecznie usunąć osady z kamienia, mydła, zacieki, ale też wszelkie inne trudne do usunięcia zabrudzenia. Można go stosować do wszelkich urządzeń armatury, ale też innych powierzchni łazienkowych. Skutecznie usuwa świeże zabrudzenia, ale też kamień osadzający się od dłuższego czasu.

   

  D-LUX Odkamieniacz możesz bezpiecznie stosować do czyszczenia:

         kabiny prysznicowej,

         umywalki,

         armatury sanitarnej,

         wanny,

         toalety,

         płytek.

   

  SKŁAD: <5% niejonowe środki powierzchniowo czynne, kompozycja zapachowa.

  SPOSÓB UŻYCIA: Przemyć wybraną przez siebie metodą, a następnie spłukać czystą bieżącą wodą. Wytrzeć powierzchnię do sucha. Nie zostawiać środka na dłużej niż 2 minuty po spryskaniu.

  D-LUX
  0000000003018

  Specyficzne kody

  Uprzejmie informujemy, że nie podejmujemy działań w celu zapewnienia, aby opinie w sklepie pochodziły wyłącznie od osób, które produktu używały lub go zakupiły.

  Paula 2024-06-29
  Checked Star
  Checked Star
  Checked Star
  Checked Star
  Checked Star
  Super

  Nie zawsze jestem ufna reklamie,ale zakupiła odkamieniacz D-lux i jestem zachwycona.Spryskane,2 minuty i przetarte ściereczką,spłukane woda.Efekt natychmiastowy!Super produkt polecam!

   Dodaj swoją opinię
   D-LUX Odkamieniacz 1000 ml - Zestaw 2 Butelek z Rabatem