• Zestaw
  Zestaw Ogród Sprzątanie Z Rabatem 30% i Darmową Wysyłką
  • Zestaw Ogród Sprzątanie Z Rabatem 30% i Darmową Wysyłką

  Zestaw Ogród Sprzątanie Z Rabatem 30% i Darmową Wysyłką

  D-LUX
  Opinia (0)
  121,77 zł
  173,95 zł
  Zniżka 30%

  Zamiast 175,45 zł

  Najniższa cena w ciągu 30 dni przed obniżką: 173.95 zł
  BruttoWysyłka do 24 godz. w dni robocze

  Kompletny pakiet produktów do skutecznego czyszczenia różnych powierzchni. W skład zestawu wchodzą: 1L Kostka brukowa, 1L Garaż, 1L Odtłuszczacz Pomarańcza, 1L Powierzchnie Szklane i Szyby oraz 500ml Przypalenia. Te wysokiej jakości środki usuwają tłuste plamy, przypalenia, olej, smary i inne uporczywe zabrudzenia. Dodatkowo, odtłuszczacz ma przyjemny zapach pomarańczy, a preparat do szkła pozostawia bezsmugowy efekt. Niezastąpione w domu, garażu i ogrodzie. Odkryj skuteczność D-LUX w jednym zestawie! 

  Darmowa dostawa na terenie Polski.

  Ilość :

  Ostatni raz ten produkt został zakupiony: 2024-06-23

  D-LUX  - Kostka brukowa 1000 ml

  Masz dość trudnych do usunięcia zabrudzeń na swojej pięknej kostce brukowej? Potrzebujesz produktu, który skutecznie rozprawi się z uporczywymi plamami i przywróci jej pierwotny blask? 

  Mamy przyjemność przedstawić Ci nasz nowy silnie pieniący preparat do odtłuszczania i gruntownego czyszczenia kostki brukowej, które odmieni Twoje podejście do czyszczenia kostki brukowej!. 

  Jest to doskonałe rozwiązanie dla osób poszukujących skutecznego środka usuwającego różnego rodzaju zabrudzenia powstałe na ciągach komunikacyjnych, miejscach parkingowych, garażach i tarasach wykonanych z kostki brukowej.

   

  D-LUX - Garaż 1000 ml

  Preparat dedykowany do czyszczenia i pielęgnacji motocykli, quadów oraz samochodów terenowych to niezawodne wsparcie w utrzymaniu czystości Twojego pojazdu. Jego zalety są niezwykle praktyczne - szybko i skutecznie eliminuje błoto, ślady po owadach oraz oleiste zanieczyszczenia. Możesz go śmiało stosować do czyszczenia różnorodnych elementów, takich jak metalowe, plastikowe, gumowe, lakierowane czy chromowane.

  D-LUX Garaż to doskonałe rozwiązanie, które błyskawicznie usuwa błoto, ślady po owadach oraz zanieczyszczenia oleiste. Dzięki niemu możesz cieszyć się czystością i blaskiem elementów metalowych, plastikowych, gumowych, lakierowanych i chromowanych.

  Sposób użycia jest niezwykle prosty. Produkt jest gotowy do użycia, więc wystarczy go nanieść na zabrudzoną powierzchnię za pomocą spryskiwacza. Po odczekaniu 1-2 minut, spłucz powierzchnię obficie wodą. W przypadku trudno dostępnych miejsc, zalecamy użycie szczotki. Jeśli masz do czynienia z bardzo silnymi zabrudzeniami, przed zastosowaniem produktu, spłucz powierzchnię wodą.

   

  D-LUX Przypalenia 500 ml

  Preparat D-LUX Przypalenia przeznaczony jest do czyszczenia silnie zatłuszczonych i przypalonych garnków, patelni, grilli, szyb kominkowych, pieców konwekcyjno-parowych i innych urządzeń kuchennych. Zawiera inhibitory korozji, ulega biodegradacji. Po użyciu powierzchnia pozostaje czysta i błyszcząca. Produkt należy stosować bez rozcieńczenia.

   

  D-LUX Odtłuszczacz pomarańcza 1000 ml

  Gotowy do użycia produkt o silnym działaniu odtłuszczającym. Odtłuszcza, czyści i usuwa plamy ze wszystkich powierzchni. Doskonale doczyszcza zabrudzone piekarniki, okapy, mikrofalówki, płyty grzewcze, kuchenki gazowe, zlewy, meble kuchenne, kafelki/płytki w kuchni oraz wszystkie tłuste i trudne do usunięcia zabrudzenia. Skuteczny na tłuste plamy na ubraniach! Niezastąpiony w garażu, warsztacie czy serwisach maszyn i urządzeń. Przebadany dermatologicznie i mikrobiologicznie, nie wykazuje właściwości drażniących lub uczulających, jest dobrze tolerowany przez wrażliwą skórę. Nie zawiera drażniących związków lotnych, w pełni biodegradowalny

    

   

  D-LUX - Powierzchnie szklane i szyby 1000 ml

  Profesjonalny płyn do mycia powierzchni szklanych, szyb, szkła, luster w pomieszczeniach oraz samochodach. Preparat nie pozostawia smug i zacieków, gwarantuje doskonałą przejrzystość, nabłyszcza oraz pozostawia przyjemny świeży zapach. Bardzo wydajny. Zalecany do bieżącego mycia.

  D-LUX
  0000000002891

  Specyficzne kody

  Uprzejmie informujemy, że nie podejmujemy działań w celu zapewnienia, aby opinie w sklepie pochodziły wyłącznie od osób, które produktu używały lub go zakupiły.

  Ten produkt nie ma jeszcze żadnych opinii.

  Dodaj swoją opinię
  Zestaw Ogród Sprzątanie Z Rabatem 30% i Darmową Wysyłką