• Zestaw
  Strefa Niskich Cen - Ogród i Garaż Z Darmową Wysyłką
  • Strefa Niskich Cen - Ogród i Garaż Z Darmową Wysyłką

  Strefa Niskich Cen - Ogród i Garaż Z Darmową Wysyłką

  Strefa Niskich Cen
  Opinia (0)
  116,22 zł
  173,46 zł
  Zniżka 33%

  Zamiast 173,46 zł

  BruttoWysyłka do 24 godz. w dni robocze

  Darmowa dostawa na terenie Polski.

  Ilość :

  Ostatni raz ten produkt został zakupiony: 2024-07-22

  D-LUX - Kostka brukowa 1000 ml - W ZESTAWIE 33% TANIEJ

  Nasz preparat skutecznie usuwa smary, oleje, substancje smoliste oraz inne zabrudzenia powstałe w trakcie codziennej eksploatacji. Szczególnie polecamy go do stosowania na silnie zanieczyszczonych nawierzchniach, sprawdził się nawet wokół warsztatów, stacji benzynowych, hal produkcyjnych, baz transportowych, parkingów, garaży i wielu innych miejsc.

  Co wyróżnia nasz produkt spośród innych to jego skoncentrowana formuła dwufazowa. Dzięki temu preparat jest wydajny i zapewnia doskonałe rezultaty czyszczenia. Wystarczy go wstrząsnąć i odpowiednio rozcieńczyć z wodą, a następnie zastosować na powierzchnię kostki brukowej. W efekcie z łatwością usuniesz uporczywe zabrudzenia i przywrócisz kostce jej pierwotny blask.

  Niezwykle skuteczne działanie preparatu opiera się na jego silnie pieniących właściwościach, które pozwalają na głębokie wnikanie w pory kostki brukowej i usuwanie trudnych zanieczyszczeń. Skład preparatu został starannie dobrany, aby zapewnić maksymalne efekty czyszczenia, jednocześnie dbając o ochronę powierzchni kostki.

  Zapraszamy do skorzystania z naszego preparatu i doświadczenia jego doskonałych właściwości czyszczących. Pozwól nam  pomóc zadbać o czystość i estetykę Twojej kostki brukowej. Jako Laboratorium Pani Domu działamy na rynku już ponad 10 lat! Warto nam zaufać! 

  Pamiętaj, że zawsze możesz polegać na naszym zespole, który chętnie pomoże Ci i udzieli wszelkich informacji.

   

  Sposób użycia: Przed rozpoczęciem prac dokładnie wymieszaj koncentrat w celu połączenia dwóch faz. Stosuj w rozcieńczeniu 5-10% (500-1000 ml/10 litrów wody). Zaaplikuj na zabrudzoną powierzchnię za pomocą spryskiwacza lub lancy do piany. Pozostaw płyn na około 5-15 minut, po czym zmyj gorącą wodą pod wysokim ciśnieniem. Po doczyszczeniu posadzkę zneutralizuj wodą, co spowolni proces ponownego zabrudzenia.

   

  Skład: 5÷15% niejonowe środki powierzchniowo czynne, 5÷15% fosfoniany. Zawiera: wodorotlenek sodu; Alkohole, C12-13, etoksylowane. 

   

   

   

  D-LUX Garaż 1l - W ZESTAWIE 33% TANIEJ

  Preparat dedykowany do czyszczenia i pielęgnacji motocykli, quadów oraz samochodów terenowych to niezawodne wsparcie w utrzymaniu czystości Twojego pojazdu. Jego zalety są niezwykle praktyczne - szybko i skutecznie eliminuje błoto, ślady po owadach oraz oleiste zanieczyszczenia. Możesz go śmiało stosować do czyszczenia różnorodnych elementów, takich jak metalowe, plastikowe, gumowe, lakierowane czy chromowane.

  D-LUX Garaż to doskonałe rozwiązanie, które błyskawicznie usuwa błoto, ślady po owadach oraz zanieczyszczenia oleiste. Dzięki niemu możesz cieszyć się czystością i blaskiem elementów metalowych, plastikowych, gumowych, lakierowanych i chromowanych.

  Sposób użycia jest niezwykle prosty. Produkt jest gotowy do użycia, więc wystarczy go nanieść na zabrudzoną powierzchnię za pomocą spryskiwacza. Po odczekaniu 1-2 minut, spłucz powierzchnię obficie wodą. W przypadku trudno dostępnych miejsc, zalecamy użycie szczotki. Jeśli masz do czynienia z bardzo silnymi zabrudzeniami, przed zastosowaniem produktu, spłucz powierzchnię wodą.

   

   

  D-LUX Płyn do czyszczenia elewacji, ogrodzeń i dachów 1l - W ZESTAWIE 33% TANIEJ

  Niezwykle skuteczny, zasadowy środek czyszczący, specjalnie stworzony do odnawiania elewacji, dachów i fasad. Ten produkt doskonale radzi sobie z najtrudniejszymi zanieczyszczeniami, takimi jak sadza, brud pochodzenia organicznego (resztki roślinne, ślady owadów, efekty procesów gnilnych) oraz zanieczyszczenia ropopochodne, w tym smary, oleje i chłodziwa.

  Dzięki swojej unikalnej formule skutecznie oczyszcza, przywracając oryginalny wygląd i blask czyszczonym powierzchniom. Jest to idealne rozwiązanie do usuwania uporczywych i trudnych do usunięcia zanieczyszczeń, które często osadzają się na zewnętrznych powierzchniach budynków. Produkt jest łatwy w użyciu i szybko działa, co czyni go niezastąpionym w utrzymaniu czystości i estetyki elewacji, ogrodzeń, dachów i fasad. Jego zastosowanie przyczynia się do znacznego poprawienia wyglądu zewnętrznych elementów każdej nieruchomości.

   

  ZASTOSOWANIE:

  Specjalnie stworzony do odnawiania elewacji, dachów i fasad. Ten produkt doskonale radzi sobie z najtrudniejszymi zanieczyszczeniami, takimi jak sadza, brud pochodzenia organicznego (resztki roślinne, ślady owadów, efekty procesów gnilnych) oraz zanieczyszczenia ropopochodne, w tym smary, oleje i chłodziwa.

   

  SPOSÓB UŻYCIA:

  Stosować w postaci wodnego roztworu w zależności od stopnia zabrudzenia powierzchni. W rozcieńczeniu 1:5 do 1:10 z wodą (100-200ml / 1l wody). Produkt nanosić na mytą powierzchnię za pomocą spryskiwacza ręcznego lub pneumatycznego, a następnie zmywać wodą pod wysokim ciśnieniem (ok. 100 bar). Doskonały efekt daje zmywanie gorącą wodą o temperaturze 70-80°C, do temperatury pary włącznie (100-130°C). Małe powierzchnie można zmywać szczotką o średnio twardym włosiu i płukać gorącą wodą.

   

   

   

  D-LUX Płyn do usuwania mchu, glonów i porostów 1l - W ZESTAWIE 33% TANIEJ

  Wysoce skuteczny środek czyszczący, przeznaczony do usuwania mchu, glonów, porostów i grzybów z różnorodnych powierzchni zewnętrznych. Specjalnie opracowana formuła tego produktu gwarantuje nie tylko efektywne zmywanie niepożądanych warstw z kostki brukowej, klinkieru i innych materiałów, ale także zapewnia długotrwałą ochronę przed mikroorganizmami. 

  Idealny do zastosowania na zewnątrz, nasz produkt jest polecany do czyszczenia elewacji, tarasów, podjazdów, dachów oraz ogrodzeń, gdzie jego działanie przynosi widoczne i długotrwałe efekty. Stosując profilaktycznie, zwiększysz biologiczną odporność podłoży, co przyczyni się do utrzymania ich estetycznego wyglądu przez długi czas.

   

  ZASTOSOWANIE:

  Specjalistyczny środek przeznaczony do skutecznego usuwania mchu, glonów i porostów z różnych rodzajów kostki brukowej (betonowej, granitowej, i innych) oraz innych powierzchni zewnętrznych. Ten wydajny produkt jest łatwy w użyciu, wymaga jedynie przygotowania roztworu roboczego.

   

  SPOSÓB UŻYCIA:

  Sporządzić roztwór roboczy 8-10% (80-100 ml/1l wody). Nanieść produkt za pomocą opryskiwacza, pozostawić na 12-24h. Zmyć czystą wodą, najlepiej pod ciśnieniem. Dla jasnych, jaskrawych nawierzchni, gdzie wymagana jest dodatkowa ostrożność, zaleca się użycie szczotek i wysokiego ciśnienia wody. 

  Aby uzyskać najlepsze rezultaty, zalecamy przeprowadzenie aplikacji wczesnym rankiem lub późnym popołudniem, co zapobiega zbyt szybkiemu parowaniu produktu. Unikaj stosowania na silnym słońcu lub nagrzanych powierzchniach, aby zapewnić najwyższą skuteczność działania. Twoje zewnętrzne powierzchnie będą wolne od nieestetycznych osadów, odzyskując swój pierwotny wygląd.

  Strefa Niskich Cen
  0000000003041

  Specyficzne kody

  Uprzejmie informujemy, że nie podejmujemy działań w celu zapewnienia, aby opinie w sklepie pochodziły wyłącznie od osób, które produktu używały lub go zakupiły.

  Ten produkt nie ma jeszcze żadnych opinii.

  Dodaj swoją opinię
  Strefa Niskich Cen - Ogród i Garaż Z Darmową Wysyłką