Kontynuując korzystanie z tej witryny, wyrażasz zgodę na Warunki i używanie plików cookie.

   D-LUX Anty-Lód - Preparat do usuwania lodu i śniegu - 4kg

   D-LUX
   Opinia (0)
   29,99 zł
   BruttoWysyłka w 1-2 dni robocze

   D-LUX Anty-Lód usuwa zmarznięty śnieg i lód z różnego rodzaju nawierzchni, chodników, podjazdów. Środek działa poprzez wytwarzanie ciepła. Usuwa śnieg i lód zaledwie w kilka minut przy temperaturach sięgających nawet do -30°C (sól jest skuteczna w temperaturze tylko do -7°C), zabezpieczając jednocześnie na wiele godzin nawierzchnię przed ponownym oblodzeniem.

   Preparat bardzo dobrze przylega do powierzchni, nawet gdy jest ona pochylona o 45 stopni. Chlorek magnezu jest znacznie bezpieczniejszy dla nawierzchni niż sól. Jest także 10-krotnie od niej wydajniejszy, a w efekcie jest tańszy od soli. Chlorek magnezu rozpuszcza się w wodzie, dlatego może być stosowany także w postaci płynnej. 

   Ilość :

   Ostatni raz ten produkt został zakupiony: 2022-08-11

    

    

   ZASTOSOWANIE

   D-LUX Anty-Lód usuwa zmarznięty śnieg i lód z różnego rodzaju nawierzchni, chodników, podjazdów. Środek działa poprzez wytwarzanie ciepła. Usuwa śnieg i lód zaledwie w kilka minut przy temperaturach sięgających nawet do -30°C (sól jest skuteczna w temperaturze tylko do -7°C), zabezpieczając jednocześnie na wiele godzin nawierzchnię przed ponownym oblodzeniem.

   Preparat bardzo dobrze przylega do powierzchni, nawet gdy jest ona pochylona o 45 stopni. Chlorek magnezu jest znacznie bezpieczniejszy dla nawierzchni niż sól. Jest także 10-krotnie od niej wydajniejszy, a w efekcie jest tańszy od soli. Ponadto jest lżejszy i zajmuje mniej miejsca. Środek eliminuje również błoto pośniegowe, nie pozostawiając nalotu na posypanej powierzchni czy na obuwiu. Chlorek magnezu rozpuszcza się w wodzie, dlatego może być stosowany także w postaci płynnej. Dzięki temu nie zatyka studzienek kanalizacyjnych. Preparat jest bezpieczny dla środowiska oraz dla zwierząt. Preparat należy chronić przed zawilgoceniem i przechowywać w miejscu chłodnym i suchym w szczelnie zamkniętym pojemniku.

    

    

   UŻYCIE

   D-LUX Anty-Lód można stosować zarówno na sucho, jak i na mokro w formie roztworu.

   Na sucho: należy posypać preparatem powierzchnię i odczekać kilka minut, aby wydzieliło się ciepło, które stopi lód. Środek ma dobrą przyczepność, co utrudnia ponowne zamarzanie powierzchni. 1 kg preparatu roztapia nawet do 50 mkw. powierzchni.

   Na mokro: zaleca się wykonanie roztworu z chlorku magnezu z wodą w proporcji 1:1. Tak przygotowanym roztworem należy polać nawierzchnię. Alternatywnie można polać nawierzchnię wodą, a następnie posypać chlorkiem magnezu (nie odwrotnie, żeby nie spłukiwać wodą powierzchni posypanej wcześniej chlorkiem magnezu).

    

    

   Chlorek magnezu znajduje zastosowanie w wielu gałęziach przemysłu, drogownictwie oraz przez indywidualnych odbiorców. Służy między innymi do zwalczania lodu i śniegu, zmiękczania gleby oraz wiązania pyłów i kurzu z powietrza. Służby drogowe i miejskie używają go do utrzymywania czystości i przejezdności dróg, jest bowiem jednym z trzech środków chemicznych oficjalnie dopuszczonych przez Ministra Środowiska do używania na drogach publicznych oraz ulicach i placach. Instytucje, szkoły, placówki oraz właściciele posesji używają go do bezpiecznego odladzania parkingów i ciągów pieszych.

    

    

   SKŁAD: sześciowodny chlorek magnezu (MgCl2), żelazo, niewielkie ilości chlorku potasu (KCl) 0,8% i chlorku sodu (NaCl) 0,9%

   D-LUX
   5908252869183

   Specyficzne kody

   Ten produkt nie ma jeszcze żadnych opinii.

   Dodaj swoją opinię
   D-LUX Anty-Lód - Preparat do usuwania lodu i śniegu - 4kg

   Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: