Główne kategorie

Przetłumacz na język

Gładkie ubrania bez prasowania, dzięki żelazku w sprayu

Gładkie ubrania bez prasowania, dzięki żelazku w sprayu

Gładkie ubrania bez prasowania, dzięki żelazku w sprayu 

Istnieje wiele obowiązków domowych, które musimy wykonywać regularnie, takie jak mycie podłóg, łazienki, ścieranie kurzy, czy zmywanie. Nie ulega wątpliwości, że po całym dniu pracy wolelibyśmy odetchnąć i oddać się czynnością, które nas relaksują. 

Niestety obowiązki same się nie zrobią, a wśród nich jeden, który chyba wszyscy darzymy szczególną niechęcią - prasowanie. 

Na rynku istnieje jednak ciekawe rozwiązanie, które może uwolnić nas od prasowania, albo zminimalizować je do niezbędnego minimum.

Jak prasować bez deski?

B_FmeIHMO5ZuDS2dpzDDE8qBLvjqzt1MDLM1SAv77DFdIkVMMCY0XIi3Sv5iWZjy-XOsxdXnoyLRo0YnBirUSC97oiANLu6q-19Fu51j5VuMyXyqxYrwkXzwynpbjKZKgwT5L4Ar1jEqyz4WVcIA-r8EfbX4A4UW9kevTo6B4kg4gY-AIzkBi7M

Tradycyjny sposób prasowania jest dość czasochłonny, trzeba wyciągnąć deskę do prasowania, wywrócić ubranie na lewą stronę,  podłączyć żelazko do prądu i poczekać jak osiągnie odpowiednią temperaturę. 

Istnieje znacznie prostszy sposób na prasowanie, a jest nim D-LUX Żelazko w Spray’u!

hvIAStqd6OuDeggeY9gC_0Fcujy3fsMVQJooAZbf-YcNxXYaXewkv1N9uCG0spvrxeObq9ObrvsY92Qrlts_YzB4ljb68Hh0gZPSZIYuYLb7DZS1J3xYtFzIZRbBzr19D-iSUGVpIyJ0h1XD26vurdbZ0ileI1EEKgwhcMMmvbGl-NgR64FT0hg

Sposób użycia

1. Spryskujemy ubranie równomiernie po całej powierzchni tak, żeby było wilgotne, a nie mokre. Jeśli opuścimy jakieś miejsce na ubraniu, to niestety nie będzie ono „wyprasowane”

2. Należy też dostosować rodzaj metody „prasowania” do elastyczności naszego ubrania: 

Tkaniny elastyczne, takie jak T-shirty i bluzy lekko rozciągamy. Najlepiej jest powiesić je na wieszaku. Stosując tę metodę większe zagniecenia możemy usunąć za pomocą naszych dłoni, należy wtedy aplikować środek na wybrane miejsce i ścisnąć w dłoniach i pociągnąć materiał na dół.

Tkaniny nieelastyczne, takie jak koszule czy spodnie wygładzamy dłońmi na płaskiej powierzchni.

3. Zostawiamy do wyschnięcia

hh9soRhWbMHeRhm5qEFQ_8jEF-AzBl-ezLY-XjRcc4gGgKj7nwEhFvBQIRrJen8j2JQ2QxV5uzN5RMqWpKgHf90qB0cjX5L_0f7YsvCfvPFeeBmP6Lf0IA1N7vb8kFAE2LGAOHYUJCHk1nmwD7ZBuN1OQTntOIyreGLx8HNPzgbX1_xJQFllZqo

Usuwanie nieprzyjemnych i niepożądanych zapachów z ubrania

Ubrania przesiąkły zapachem potu, dymu tytoniowego albo – co gorsza – zapachem cudzych perfum? 

W zależności od sytuacji może to nas stawiać w niekomfortowych sytuacjach, jednak jest łatwy sposób na pozbycie się niechcianych zapachów z naszych ubrań. 

Nawet jeśli Twoje ubranie jest idealnie wyprasowanie aplikuj na nie żelazko w spray’u i odczekaj jak środek wyschnie. 

Zawarte w nim naturalne składniki zneutralizują nieprzyjemne zapachy i pozostawią ubranie świeże.

Dla kogo rekomendujemy używanie D-LUX Żelazko w spray’u

Dla zabieganych

Czasem nie mamy czasu na prasowanie.

Dom pełen dzieci, zmęczenie, zapracowanie i wiele innych czynników często sprawiają, że wieczór z żelazkiem to ostatnia rzecz, na jaką mamy ochotę. Dlatego zawsze warto mieć pod ręką żelazko w spray”u. D-LUX Żelazko w spray'u uratował już niejeden rodzinny wieczór.

 

W podróży

Podróżujesz służbowo lub prywatnie, samochodem lub samolotem? To pewnie doskonale zdajesz sobie sprawę, że w biegu i w trasie ciężko o ubranie bez zagnieceń. D-LUX Żelazko w spray'u zmieści się w każdej torbie i działa błyskawicznie. Dlatego jest niezawodny w podróży! 

Dla biznesu

W biznesie wygląd jest ważny. Chcesz, aby Twoje ubranie świadczyło o Twoim profesjonalizmie? W takim razie nie zostawiaj niczego przypadkowi. D-LUX Żelazko w spray'u powinieneś mieć zawsze przy sobie, podczas podróżny służbowej – tak jak smartfona, portfel czy wizytówki. To podstawa, która daje pewność siebie.

Czy żelazko w spray’u jest bezpieczne?

To nie chemia sprawia, że D-LUX Żelazko w spray'u działa tak dobrze, to aż 97% składników produktu jest pochodzenia naturalnego.

Właśnie dzięki takiemu składowi nie pozostawia on plam ani zacieków i jest bezpieczny dla alergików. 

Żelazko w spray’u działa na wszystkich tkaninach naturalnych!

Możesz korzystać z niego przy ubraniach z

  • bawełny,

  • lnu

  • cienkiej wełny

Nawet jeśli mają niewielki udział sztucznych, czy syntetycznych domieszek.

 Środek nie działa jedynie na jedwabiu i tkaninach syntetycznych.

 

W ofercie Laboratorium Pani Domu, które jest również właścicielem marki D-LUX posiadamy także mniejsze opakowanie żelazka w spray’u, po to, by bezproblemu można było go zabrać ze sobą w podróż i nie martwić się o żelazko hotelowe. 

a-PfrT8E3fHE7Q-hpDp_QrVyMwdZ3G7BRDl5-MCTiYTSQ9IB8K_r28JjDAWVAGN17EimT_qNd1bi4v4nibYu1LgwLQ788n73kpDiPEBw09cztlIVIV05gEx3pIm5WU6novENgRdLZkO2J3DfOgs2fDZKDG_NSF9RkJ3PjIgOHm2rY6Xxc6EwF60

D-LUX – Żelazko w spray'u MAX 100ml

Mamy nadzieję, że odpowiedzieliśmy na wszystkie Twoje pytania i wątpliwości.

Do przeczytania następnym razem,

zespół Laboratorium Pani Domu.