Kontynuując korzystanie z tej witryny, wyrażasz zgodę na Warunki i używanie plików cookie.
  • Zestaw
  Czyste wnętrze z ponad 10% Rabatem i Darmową Wysyłką
  • Czyste wnętrze z ponad 10% Rabatem i Darmową Wysyłką

  Czyste wnętrze z ponad 10% Rabatem i Darmową Wysyłką

  Opinia (0)
  76,46 zł

  Zamiast 87,18 zł

  BruttoWysyłka w 3-4 dni robocze

  Darmowa dostawa na terenie Polski.

  Ilość :

  Ostatni raz ten produkt został zakupiony: 2022-12-03

  D-LUX Meble 500 ml

   

  D-LUX Meble jest gotowym do użycia produktem profesjonalnym, przeznaczonym do mycia wszystkich zmywalnych powierzchni takich jak np.: szkło, konglomerat, meble z tworzyw sztucznych i naturalnych, powierzchnie metalowe i lakierowane. Czyści dokładnie i nie pozostawia smug. Nadaje powierzchni idealny połysk i pozostawia przyjemny zapach.

  SPOSÓB UŻYCIA: Spryskać płynem zabrudzoną powierzchnię i wytrzeć miękkim ręcznikiem papierowym lub szmatką do uzyskania naturalnego połysku.

   

   

  D-LUX Podłogi bez smug - Płyn do mycia podłóg 1 L

   

  D-Lux Podłoga bez smug służy do codziennego mycia podłóg, ścian, schodów, szafek, parapetów, kafelków, fug i urządzeń kuchennych. Posiada długotrwały zapach, pozostawia uczucie świeżości w mytych pomieszczeniach. Szybko wysycha, nie pozostawia smug.

  Sposób użycia: Przy normalnych zabrudzeniach dozować od 50 ml na 5 l wody. Przy silnych zabrudzeniach dozować odpowiednio więcej.

  Skład: Niejonowe  środki powierzchniowo czynne, kompozycja zapachowa, hexyl cinnamal, limonene, chloromethyloisothiazolinone i methyloisothiazolinone, C.I. 19140, C.I.42090

   

   

  D-LUX - Płyn do mycia Granitu i Marmuru 500 ml

   

  D-LUX GRANIT I MARMUR jest gotowym do użycia produktem profesjonalnym, przeznaczonym do mycia gruntownego. Bardzo skutecznie usuwa trudne zabrudzenia, w tym tłuszcze oraz oleje. Zalecany do mycia blatów kuchennych, zlewów marmurowych i granitowych oraz innych powierzchni odpornych na związki zasadowe. Gwarantuje doskonałą czystość, pozostawia naturalny połysk i świeży zapach.

  SPOSÓB UŻYCIA: Spryskać płynem zabrudzoną powierzchnię i rozprowadzić za pomocą gąbki. Następnie spłukać wodą i wytrzeć miękkim ręcznikiem papierowym lub szmatką do uzyskania naturalnego połysku.

  SKŁAD: <5% amfoteryczne związki powierzchniowo czynne, kompozycja zapachowa.

   

   

  D-LUX - Płyn do szyb i luster z funkcją Antypary 500 ml

   

  Dzięki swym składnikom skutecznie usuwa kurz i tłusty brud gwarantując idealną czystość i połysk bez polerowania.  Zawarty w nim alkohol przyspiesza wysychanie, gwarantując czyszczonym powierzchniom połysk bez smug.

  0000000000008

  Specyficzne kody

  Ten produkt nie ma jeszcze żadnych opinii.

  Dodaj swoją opinię
  Czyste wnętrze z ponad 10% Rabatem i Darmową Wysyłką