Kontynuując korzystanie z tej witryny, wyrażasz zgodę na Warunki i używanie plików cookie.
  • Zestaw
  D-LUX - Płyn na Przypalenia 500 ml + Bonus
  • D-LUX - Płyn na Przypalenia 500 ml + Bonus

  D-LUX - Płyn na Przypalenia 500 ml + Bonus

  D-LUX
  Opinie(1)
  29,00 zł
  BruttoWysyłka w 1-2 dni robocze

  Preparat D-LUX Przypalenia przeznaczony jest do czyszczenia silnie zatłuszczonych i przypalonych garnków, patelni, grilli, szyb kominkowych, pieców konwekcyjno-parowych i innych urządzeń kuchennych. Zawiera inhibitory korozji, ulega biodegradacji. Po użyciu powierzchnia pozostaje czysta i błyszcząca. Produkt należy stosować bez rozcieńczenia.

  Ilość :

  Ostatni raz ten produkt został zakupiony: 2022-08-11

  Przypalone bądź otłuszczone powierzchnie na urządzeniach kuchennych, z którymi nie mogą sobie poradzić podstawowe środki? W przygotowanej ofercie znajduje się preparat D-LUX Przypalenia, który doskonale poradzi sobie z wszelkimi trudnymi zanieczyszczeniami.

  D-LUX Przypalenia to preparat przeznaczony do czyszczenia silnie zatłuszczonych i przypalonych powierzchni wszelkiego rodzaju urządzeń kuchennych i nie tylko. Sprawdzi się idealnie do usuwania zabrudzeń z:

         garnków,

         patelni,

         grilli,

         szyb kominkowych,

         pieców konwekcyjno-parowych,

         i innych urządzeń wykorzystywanych w kuchni.

  W jego składzie znajdują się inhibitory korozji, które sprawiają, że ulega biodegradacji. Jego użycie jest niezwykle proste i co najważniejsze pozwala w kilka chwil zyskać czystą i błyszczącą powierzchnię.

  Skład:

  Wodorotlenek sodowy 5-15%, niejonowe substancje powierzchniowo czynne <5%, rozpuszczalniki rozpuszczalne w wodzie, kompozycja zapachowa.

  Sposób użycia:

  Należy nanieść preparat na przypaloną powierzchnię i pozostawić na kilka minut do usunięcia zanieczyszczeń. W przypadku przypalonego tłuszczu konieczne może być dodatkowe przetarcie powierzchni gąbką. Po przetarciu ściereczką należy dokładnie spłukać czystą wodą i wytrzeć do sucha.

  Ostrzeżenia:

  Środek powoduje poważne oparzenia skóry oraz uszkodzenie oczu. Podczas jego użytkowania należy stosować rękawice ochronne/odzież ochronną/ochronę oczu.

  W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU należy ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe – jeżeli są i można je łatwo usunąć. Kontynuować płukanie.

  W PRZYPADKU POŁKNIĘCIA należy wypłukać usta. NIE wywoływać wymiotów. Natychmiast skontaktować się z OŚRODKIEM ZATRUĆ lub lekarzem.

  W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ NA SKÓRĘ (lub na włosy) należy natychmiast usunąć /zdjąć zanieczyszczoną odzież. Spłukać skórę pod strumieniem wody/prysznicem. Produkt zawiera kwas azotowy.

  D-LUX

  Specyficzne kody

  Katarzyna L2022-03-08
  Kasia

  Polecam po 20 min wszystko czyste w piekarniku

   Dodaj swoją opinię
   D-LUX - Płyn na Przypalenia 500 ml + Bonus

   Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: