Kontynuując korzystanie z tej witryny, wyrażasz zgodę na Warunki i używanie plików cookie.
   D-LUX Płyn do Pleśni 750 ml
   • D-LUX Płyn do Pleśni 750 ml
   • D-LUX Płyn do Pleśni 750 ml

   D-LUX Płyn do Pleśni 750 ml

   D-LUX
   Opinie(11)
   29,99 zł
   59,98 zł
   Zniżka 50%
   BruttoDostawa w ciągu 2-4 dni roboczych

   Zwracamy pieniądze za zakupy!

   Jeśli uwiecznisz efekt działania płynu D-LUX Pleśń oraz rezultat końcowy, a my wykorzystamy Twój film w reklamie na Facebooku, to otrzymasz zwrot kosztów poniesionych na zakup produktu – kliknij tutaj aby dowiedzieć się więcej.

    

   D-LUX płyn do pleśni to rozwiązanie, które pozwala skutecznie usunąć zabrudzenia pochodzenia pleśniowego, zarówno z powierzchni ścian, jak i podłóg. Wyróżniają go silne właściwości zmywające, dzięki czemu doskonale usuwa ślady pleśni na ścianach, podłogach, ale też te znajdujące się w trudno dostępnych miejscach, jak szczeliny i fugi. Nie tylko usuwa ślady zabrudzeń w postaci grzybów, glonów i mchów, ale też skutecznie eliminuje nieprzyjemne zapachy.

   Ilość :

   Ostatni raz ten produkt został zakupiony: 2021-07-28

   Pleśń na ścianie a może na podłodze? Problem ten spotyka niestety wiele osób. Nie tylko sam wygląd jest nieestetyczny, ale pleśń to także źródło grzybów i innych bakterii oraz nieprzyjemny zapach. Z problemem tym świetnie poradzi sobie D-LUX Płyn do pleśni, który znajduje się w naszej ofercie.

   D-LUX płyn do pleśni to rozwiązanie, które pozwala skutecznie usunąć zabrudzenia pochodzenia pleśniowego, zarówno z powierzchni ścian, jak i podłóg. Wyróżniają go silne właściwości zmywające, dzięki czemu doskonale usuwa ślady pleśni na ścianach, podłogach, ale też te znajdujące się w trudno dostępnych miejscach, jak szczeliny i fugi. Nie tylko usuwa ślady zabrudzeń w postaci grzybów, glonów i mchów, ale też skutecznie eliminuje nieprzyjemne zapachy. Stosując D-LUX płyn do pleśni możesz w kilka chwil zyskać czystą i lśniącą powierzchnię.

   Preparat jest dostępny w butelce o pojemności 750 ml wyposażonej w praktyczny spryskiwacz, ułatwiający aplikację.

   Skład:

   <5%: związki wybielające na bazie chloru, anionowe i niejonowe związki powierzchniowo czynne.

   Sposób użycia:

   Preparat należy równomiernie rozprowadzić po zanieczyszczonej powierzchni i pozostawić na minimum 20 minut po czym dokładnie spłukać wodą lub zetrzeć i umyć powierzchnię. W przypadku uporczywych śladów, czynność należy powtórzyć kilkakrotnie, aż do momentu uzyskania zadowalającego efektu. Podczas stosowania środka należy wentylować pomieszczenie. Produkt powinien być używany tylko w rękawiczkach ochronnych.

   Ostrzeżenia:

   Preparat działa drażniąco na skórę, ale też powoduje poważne uszkodzenie oczu. Wykazuje również toksyczne działanie na organizmy wodne, powodując długotrwałe skutki. Przechowywać wyłącznie w oryginalnym pojemniku. Unikać uwolnienia do środowiska.

   W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ NA SKÓRĘ, należy ją umyć dużą ilością wody z mydłem.

   W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU, należy ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Kontynuować płukanie.

   D-LUX

   Specyficzne kody

   Aga2021-07-15
   Najlepszy!

   Bardzo skuteczny środek. Po pryśnięciu i odczekaniu 20 minut cała pleśń zeszła. Szczerze Polecam!

    Agnieszka2021-06-27
    Mega !

    Nie wierzyłam że produkt działa. Dzisiaj popsikałam grzyba na ścianie tym preparatem i wszystko zniknęło. Jestem w szoku że produkt jest tak skuteczny. Na pewno zamówię inne produkty!

     Ilona D2021-03-22
     Sztos !

     Preparat do czyszczenia pleśni prawdziwy sztoss! Niczym niedoczyszczone zabrudzenia , spryskane tym preparatem znikły w przeciągu kilku minut. Polecam z całego serca , produkt godny polecenia w 100%!

      Monika G2021-03-10
      Monika

      Środek oszczędził nam malowania mieszkania. Po 10 minutach po pleśni nie było ani śladu. Polecam bo naprawdę warto, ja jestem poprostu w wielkim szoku jak szybko można pozbyć się czegoś na co nie mogłam już patrzeć.

       Edyta2021-03-07
       Super produkt

       Naprawdę jest taki jak w opisie wypróbowany godny polecenia napewno kupię jeszcze w razie potrzeby

        Ania2021-03-03
        Dobry

        Środek faktycznie skuteczny. Zakupiony produkt nie miał jednak pompki ani rozpylacza tak jak to jest widoczne na zdjęciu a zwykłą nakrętkę.

         Kinga2021-03-01
         Polecam

         Płyn rewelacyjny. Pleśń na ścianie zeszla bez problemu i nic już nie wyszło .

          Gabriela2021-02-16
          płyn do pleśni

          Cudny, wreszczie środek,który faktycznie działa1 Bardzo szybka dostawa, polecam sklep!!!

           Jlanta2021-01-25
           Polecam dziś wypróbowałam jak najbardziej warty kupna rewelacja

           Polecam dziś wypróbowałam jak najbardziej warty kupna rewelacja

            Nela2021-01-25
            Jak dla mnie to ten środek to rewelacja. Na scianie nie wychodzi

            Jak dla mnie to ten środek to rewelacja. Na scianie nie wychodzi juz pleśń i na oknie tak samo. Jestem zadowolona z zakupu.

             Teresa2021-01-25
             Otrzymałam dzisiaj “D-LUX Płyn do Pleśni 750 ml” i od razu wypró

             Otrzymałam dzisiaj “D-LUX Płyn do Pleśni 750 ml” i od razu wypróbowałam. Rezultat mnie bardzo zaskoczył… 20 minut i po pleśni nie ma śladu

              Dodaj swoją opinię
              D-LUX Płyn do Pleśni 750 ml

              Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: