Kontynuując korzystanie z tej witryny, wyrażasz zgodę na Warunki i używanie plików cookie.
 • Nowy

  Biały Czajnik ze stali nierdzewnej 1,5 l Salt & Pepper

  Concept
  Opinia (0)
  268,77 zł
  289,00 zł
  Zniżka 7%
  BruttoWysyłka w 24 godz.
  Ilość :

  Ostatni raz ten produkt został zakupiony: 2021-12-03

  Stylowy design

  Czajnik Concept RK3300 Salt-Pepper znajdzie miejsce w każdym domu. Jego atrakcyjny wygląd podkreśla matowa biała obudowa osadzona na minimalistycznym podstawie, uzupełniona eleganckim uchwytem w drewnie. Dzięki pojemności 1,5 l możesz wygodnie przyrządzić w nim do 6 filiżanek swojego ulubionego gorącego napoju. 

  3.jpg

   

   

  Regulacja temperatory

  Czajnik RK3300 z termoregulacją zadowoli nawet najbardziej wymagającego użytkownika. Możesz łatwo ustawić temperaturę wody od 45 ° C do temperatury wrzenia. Docenią to nie tylko miłośnicy dobrej jakości kawy i herbaty, ale także rodzice małych dzieci przygotowując posiłki dla niemowląt. Czajnik posiada również praktyczną funkcję utrzymywania ciepła, która utrzymuje podgrzaną wodę na żądanej temperaturze.

   

   

  ZK4010_2.png

   

   

  Jakość wykonania

  Czajnik wyposażony jest w złącze brytyjskiej marki STRIX, co jest gwarancją najwyższej jakości i przedłuża żywotność urządzenia.

   

   

  ZK4010_3.png

   

   

  Prosta obsługa i łatwa konserwacja

  Czajnik wyposażony jest w przycisk ułatwiający otwieranie pokrywki oraz duży otwór wlewowy umożliwiający wygodne nalewanie wody. Gładkie dno z ukrytą grzałką zapobiega osadzaniu się osadów. Praktyczna jest również w pełni obrotowa podstawa z miejscem na przechowywanie nadmiaru kabla, na której można postawić czajnik pod dowolnym kątem.

   

   

  ZK4010_4.png

   

   

  Bezpieczeństwo przede wszystkim

  Czajnik wyposażony jest w podwójny system bezpieczeństwa. Gwarantuje to, że wyłączy się automatycznie po osiągnięciu temperatury wrzenia, a także jeśli przypadkowo włączysz go na pusto, aby nie został uszkodzony.

   

   

  ZK4010_5.png

  Concept

  Specyficzne kody

  Ten produkt nie ma jeszcze żadnych opinii.

  Dodaj swoją opinię
  Biały Czajnik ze stali nierdzewnej 1,5 l Salt & Pepper

  Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: