Nie masz produktów w koszyku.

Suma: 0,00 zł

Zakupy przez telefon

  • TYLKO TO, CO NAJLEPSZE

   SPRAWDŹ

   Klienci kupujący przez telefon to dla nas nasi Klienci VIP. Robimy co w naszej mocy, by poczuli różnicę nie tylko w zakresie poziomu obsługi. Tylko telefonicznie oferujemy akcje promocyjne z rabatami do 99% i produkty o wartości nawet do 50,00 zł za 1,00 zł.

   Bycie VIP to także dostęp do produktów przedsprzedażowych oraz wielu ofert niedostępnych w naszych pozostałych kanałach sprzedaży. Zachęcamy do spróbowania bez żadnego ryzyka – zawierając telefonicznie umowę na odległość zawsze możesz zmienić zdanie – masz na to 14 dni, a płacisz przy odbiorze paczki.

   ZAMKNIJ
  • ZERO RYZYKA

   SPRAWDŹ

   Stawiamy na jakość, więc wychodzimy naprzeciw opiniom i uwagom naszych klientów. Każdy uszkodzony produkt jest dosyłany na nasz koszt, a produkty niepełnowartościowe… cóż, jeszcze się nie zdarzyły, ale na pewno taka historia skończy się z nami dobrze! Zamów testowo bez żadnego ryzyka – zawierając umowę na odległość zawsze możesz zmienić zdanie – masz na to 14 dni!

   Reklamacja? Masz do niej pełne prawo – bez względu na to, czy problem dotyczy przesyłki uszkodzonej w drodze do Ciebie, czy też produkt nie spełnia Twoich oczekiwań. W razie jakichkolwiek problemów zrobimy wszystko, byś i tak był zadowolony z zakupów u nas. I pamiętaj, że wszystkie szczegóły znajdziesz w naszym Regulaminie Sprzedaży Telefonicznej >>

   ZAMKNIJ
  • ZAKUPY NA TWOICH WARUNKACH

   SPRAWDŹ

   Wypadł Ci nagły wyjazd i nie będziesz mógł odebrać paczki? A może w ogóle chciałbyś ją przesunąć o dwa tygodnie? Nie ma problemu – skontaktuj się ze swoim opiekunem, a on wszystkim się dla Ciebie zajmie.

   Dla Ciebie wypracowaliśmy prawdziwy system szybkiego reagowania – wychodzimy naprzeciw Twoim preferencjom i potrzebom.Ty decydujesz jakie produkty i kiedy do Ciebie docierają, a każda kolejna rozmowa jest umawiana przez opiekuna i realizowana zgodnie w waszymi ustaleniami.

   ZAMKNIJ
  • SKORZYSTAJ Z NASZEJ WIEDZY

   SPRAWDŹ

   Czym różni się płyn od proszku do prania? Który proszek nadaje się do prania w niskich temperaturach? Czym usunąć tłustą plamę z drewna? Jak zapobiegać osadom na kabinie prysznicowej? Na te i wiele innych pytań odpowiedzą opiekunowie klientów!

   Są do Twojej dyspozycji przez 5 dni w tygodniu, od 09:00 do 17:00. Wyjaśnią dokładnie sposób użycia produktu, doradzą w wyborze, a także podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniami innych naszych klientów.

   ZAMKNIJ
  • OSZCZĘDŹ SWÓJ CZAS

   SPRAWDŹ

   Oszczędź czas przeznaczony na szukanie najskuteczniejszych środków na forach internetowych czy stronach poradnikowych. Nie musisz też wcale tracić godzin na zakupach w hipermarkecie, ani dźwigać ciężkich produktów – my sprawimy, że zakupy staną się wygodne i zawsze trafione, dostarczone wprost do Twojego domu!

   Zakupy przez telefon, zwłaszcza gdy po drugiej stronie jest zawsze ta sama osoba – Twój osobisty opiekun klienta, są szybsze, skuteczniejsze i przyjemniejsze niż jakakolwiek inna forma zakupu. Twój opiekun nie tylko pomoże dobrać Ci najlepszy produkt dopasowany do Twoich potrzeb, ale również odpowie na Twoje pytania odnośnie sposobu użycia i właściwości produktu. Także, a nawet przede wszystkim PO dokonaniu zakupu.

   ZAMKNIJ
  • BĄDŹ NASZYM KLIENTEM PREMIUM

   SPRAWDŹ

   To właśnie kontakt telefoniczny pozwala nam na zapewnienie zupełnie nowej jakości usług. Przełamujemy standardy rynku masowej sprzedaży, podchodząc do naszych klientów w sposób indywidualny, z ogromną dozą prawdziwej troski o jego satysfakcję.

   Nasi pracownicy doradzają tylko w taki sposób, by nasi klienci byli zadowoleni z zakupów i obdarzali nas jeszcze większym zaufaniem – ciężko na nie pracujemy i robimy wszystko, by go nie zawieść. Nam możesz zaufać, stawiamy na najwyższą jakość produktów i usług.

   ZAMKNIJ

Skontaktuj się z nami

ZADZWOŃ DO NAS: (22) 588 55 33
LUB
ZOSTAW SWÓJ NUMER, A MY ODDZWONIMY:

NASZ ZESPÓŁ JEST DO TWOJEJ DYSPOZYCJI
PN-PT OD 09:00 DO 17:00!

Zamknij
Newsletter
Zapisz się i otrzymaj voucher na zakupy.
Treść do uzupełnienia, treść do uzupełnienia, treść do uzupełnienia, treść do uzupełnienia, treść do uzupełnienia, treść do uzupełnienia, treść do uzupełnienia, treść do uzupełnienia, treść do uzupełnienia, treść do uzupełnienia, treść do uzupełnienia