Xanto 570 ml pianka do szyb

Więcej widoków

Xanto 570 ml pianka do szyb

Dostępność: W magazynie

Marka: XANTO

- aktywna piana: produkt typu nałóż - zostaw - zetrzyj, bez polerowania
- nie spływa z okna, ogranicza zużycie ręczników papierowych
- nabłyszcza i spowalnia osadzanie się brudu
- skraca czas mycia okna nawet o 50%

Szczegóły

Aktywna pianka do szyb brytyjskiej marki Xanto to produkt innowacyjny i niezwykle skuteczny. Dzięki aktywnej formule usuwa tłuszcz i brud z powierzchni okna, nie pozostawiąjąc smug i nie wymagając mycia wstępnego czy polerowania.

Samo użycie pianki Xanto do szyb jest bardzo wygodne - wystarczy równomiernie nałożyć ją na szybę, odczekać około 2 minuty i następnie zetrzeć papierowym ręcznikiem. W razie konieczności czynność powtórzyć, aż do uzyskania wymaganego rezultatu.

Dzięki konsystencji piany produkt nie spływa z szyby, ograniczając tworzenie zabrudzeń na podłodze i parapecie. Ponadto z uwagi na mniejszą wilgotność w porównaniu z tradycyjnymi płynami do szyb wymaga znacznie mniejszego zużycia ręcznika do starcia z powierzchni szyby.

Zawarta w piance formuła pozostawia na szybie specjalną warstwę, która nabłyszcza oraz spowalnia osadzanie się pary i brudu - to koniec z czystymi oknami tylko do pierwszego deszczu!

Brytyjska marka Xanto oferuje specjalistyczne aktywne piany przeznaczone do czyszczenia różnego rodzaju powierzchni - poznaj pełną ofertę i przekonaj się, jakie są skuteczne!

Informacje dodatkowe

Marka XANTO

Recenzje klientów

Napisz własną recenzję

Piszesz opinię o: Xanto 570 ml pianka do szyb

Tagi produktu

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.

Zamknij
Newsletter
Zapisz się i otrzymaj voucher na zakupy.
Treść do uzupełnienia, treść do uzupełnienia, treść do uzupełnienia, treść do uzupełnienia, treść do uzupełnienia, treść do uzupełnienia, treść do uzupełnienia, treść do uzupełnienia, treść do uzupełnienia, treść do uzupełnienia, treść do uzupełnienia

Xanto 570 ml pianka do szyb

PLN

10,00 zł

0

0