Nie masz produktów w koszyku.

Suma: 0,00 zł

 

Ogólne warunki wysyłki towaru

Towary zamówione w Laboratorium Pani Domu wysyłamy kurierem. Przesyłka może być dostarczona przez firmę DPD lub InPost. Towar wysyłamy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-17:00, wyłącznie do odbiorców na terenie Polski. Przy zamówieniach powyżej 150zł dostawa gratis.

 

 


Sposoby dostawy towaru

1. Przesyłki kurierskie realizujemy przy płatności:

Za pobraniem/przy odbiorze – płatność przy odbiorze towaru od kuriera. Towar wysyłamy od razu po złożeniu zamówienia.

Przedpłatą – płatność przelewem bankowym lub płatnością internetową przez system PayU po złożeniu zamówienia. Towar wysyłamy po potwierdzeniu przelewu bankowego.

KOSZT PRZESYŁKI KURIERSKIEJ - 15,00 ZŁ BRUTTO

Przy zamówieniach powyżej 150zł dostawa GRATIS!

2. Odbiór osobisty realizujemy przy płatności gotówką przy odbiorze towaru. Zamówienia zarówno telefoniczne jak i dokonane poprzez sklep internetowy można odebrać osobiście od poniedziałku do piątku w godzinach 09:00 - 16:00 pod adresem:

Laboratorium Pani Domu Sp. z o. o.
ul. Odrowąża 15,
03-310 Warszawa

 

 


Jakość i reklamacje

Dokładamy wszelkich starań, by zamówiony przez klienta towar dotarł do niego w nienaruszonym stanie. Dlatego wszystkie paczki posiadają różnego rodzaju wypełnienia, które chronią znajdującą się w ich wnętrzu zawartość. Dodatkowo każda paczka oklejona jest taśmą z logo Laboratorium Pani Domu, co ma potwierdzać oryginalność przesyłki.

UWAGA!!! Jeżeli paczka nie posiada oryginalnej taśmy z logo oznacza to, że została przepakowana w procesie dostawy i z dużym prawdopodobieństwem jest niekompletna lub uszkodzona - w takich przypadkach prosimy o odmowę przyjęcia paczki od kuriera i niezwłoczny kontakt z nami telefonicznie, mailowo lub poprzez formularz na stronie sklepu.

Po otrzymaniu przesyłki prosimy o jej rozpieczętowanie i sprawdzenie towaru w obecności kuriera. W przypadku stwierdzenia uszkodzeń lub otrzymania produktu niekompletnego, prosimy o sporządzenie protokołu reklamacyjnego. Kurier ma obowiązek zaczekać do momentu sprawdzenia przez Państwa zawartości otrzymanej przesyłki.

 

 


Czas dostawy

Towar zamówiony w sklepie internetowym wysyłamy po otrzymaniu potwierdzenia przelewu lub, w opcji za pobraniem, po złożeniu zamówienia.

Przeciętny czas realizacji zamówień to 1-3 dni (zależy od wybranej formy płatności). Jeżeli kurier nie zastanie Odbiorcy, pozostawi informację o terminie ponownej próby dostarczenia przesyłki. W pewnych sytuacjach kurier może wskazać miejsce odbioru przesyłki.

 

 

 

Zamknij
Newsletter
Zapisz się i otrzymaj voucher na zakupy.
Treść do uzupełnienia, treść do uzupełnienia, treść do uzupełnienia, treść do uzupełnienia, treść do uzupełnienia, treść do uzupełnienia, treść do uzupełnienia, treść do uzupełnienia, treść do uzupełnienia, treść do uzupełnienia, treść do uzupełnienia