Sprzątanie

Chcesz, by wnętrze twojego domu lśniło czystością, a w powietrzu unosił się świeży zapach cytrusów, lawendy lub innego cenionego przez Ciebie zapachu?

Postaw na markowe środki czystości i wysokiej klasy odświeżacze powietrza takich marek jak Air Wick, Fresh Air czy FLOR DE MAYO. W ofercie naszego sklepu najlepsze na rynku środki do pielęgnacji mebli, zmywania podłóg, mycia okien, sprzątania łazienek i toalet, a także do czyszczenia dywanów i tapicerki.

Znaczną część naszej oferty zajmują preparaty dedykowane do kuchni, w tym płyny do mycia naczyń i kapsułki do zmywarki. Co warte podkreślenia, wszystkie prezentowane środki czystości, a także mieszczące się w tej kategorii artykuły higieniczne i odświeżacze powietrza to produkty tworzone z myślą o konsumentach zachodnich.

Wyróżniają się bardziej skoncentrowaną formułą działania, zapewniają lepszy efekt czyszczący, dezynfekujący i odświeżający. Szczególnej uwadze polecamy produkty brytyjskiej marki Astonish. Są to produkty mniej znane na polskim rynku, ale charakteryzujące się dużą mocą czyszczącą przy zachowaniu przystępnej ceny.

Lista  Siatka 
 1. Pledge 250 ml do mebli classic

  9,00 zł
  - chroni przed osadzaniem się zanieczyszczeń
  - czyści, odświeża i konserwuje
  - idealnie sprawdza się do wszelkiego rodzaju powierzchni
  - wzbogacony w wygodny rozpylacz
 2. Pledge 250 ml multi surface 5 w 1 jasmine

  9,00 zł
  - produkt o uniwersalnym zastosowaniu
  - doskonale usuwa kurz i alergeny
  - czyści i nabłyszcza
  - usuwa nieestetycznie wyglądające zacieki i odciski
  - pozostawia przyjemny zapach
 3. Pledge 250 ml multi surface orginal

  9,00 zł

  -    środek cieszący się uniwersalnym zastosowaniem
  -    nabłyszcza i czyści
  -    usuwa kurz oraz liczne alergeny
  -    eliminuje zacieki i odciski
  -    pozostawia przyjemny zapach

Lista  Siatka 
Zamknij
Newsletter
Zapisz się i otrzymaj voucher na zakupy.
Treść do uzupełnienia, treść do uzupełnienia, treść do uzupełnienia, treść do uzupełnienia, treść do uzupełnienia, treść do uzupełnienia, treść do uzupełnienia, treść do uzupełnienia, treść do uzupełnienia, treść do uzupełnienia, treść do uzupełnienia