Sprzątanie

Chcesz, by wnętrze twojego domu lśniło czystością, a w powietrzu unosił się świeży zapach cytrusów, lawendy lub innego cenionego przez Ciebie zapachu?

Postaw na markowe środki czystości i wysokiej klasy odświeżacze powietrza takich marek jak Air Wick, Fresh Air czy FLOR DE MAYO. W ofercie naszego sklepu najlepsze na rynku środki do pielęgnacji mebli, zmywania podłóg, mycia okien, sprzątania łazienek i toalet, a także do czyszczenia dywanów i tapicerki.

Znaczną część naszej oferty zajmują preparaty dedykowane do kuchni, w tym płyny do mycia naczyń i kapsułki do zmywarki. Co warte podkreślenia, wszystkie prezentowane środki czystości, a także mieszczące się w tej kategorii artykuły higieniczne i odświeżacze powietrza to produkty tworzone z myślą o konsumentach zachodnich.

Wyróżniają się bardziej skoncentrowaną formułą działania, zapewniają lepszy efekt czyszczący, dezynfekujący i odświeżający. Szczególnej uwadze polecamy produkty brytyjskiej marki Astonish. Są to produkty mniej znane na polskim rynku, ale charakteryzujące się dużą mocą czyszczącą przy zachowaniu przystępnej ceny.

Lista  Siatka 
 1. prestige 10 szt worki na odpady 60 l

  8,00 zł

  -    niesamowicie wytrzymałe i odporne na rozrywanie
  -    specjalny zgrzew umożliwia dokładne wypełnienie dna kosza
  -    udźwigną nawet duży ciężar
  -    znajdują zastosowanie w obiektach prywatnych, jak i firmowych
  -    opakowanie zawiera 10 sztuk
  -    pojemność 60 litrów

 2. prestige 15 szt worki na odpady 60 l

  7,00 zł

  -    optymalna grubość folii zapewnia wysoki poziom wytrzymałości
  -    chętnie wykorzystywane w domach, zakładach produkcyjnych i handlowych czy biurach
  -    wzbogacone o wygodną w użytkowaniu taśmę
  -    opakowanie zawiera 15 sztuk worków
  -    pojemność 60 litrów

Lista  Siatka 
Zamknij
Newsletter
Zapisz się i otrzymaj voucher na zakupy.
Treść do uzupełnienia, treść do uzupełnienia, treść do uzupełnienia, treść do uzupełnienia, treść do uzupełnienia, treść do uzupełnienia, treść do uzupełnienia, treść do uzupełnienia, treść do uzupełnienia, treść do uzupełnienia, treść do uzupełnienia