Żele i płyny do prania

Nowoczesne środki piorące tj. żele i płyny do prania to wygodna aplikacja, wysoka skuteczność w usuwaniu zabrudzeń, a także wysoki poziom ochrony tkanin.

W naszej ofercie znaleźć można wiele typów żeli i płynów do prania takich marek jak: Persil, Dalli, Ariel, Coral czy Perwoll. Są to produkty sprowadzane bezpośrednio od ich niemieckich producentów, pierwotnie dedykowane na rynek niemiecki lub inny rynek zachodnioeuropejski.

Wśród prezentowanych produktów na szczególne wspomnienie zasługują przede wszystkim wysokiej jakości płyny do prania, które odpowiadają za puszystość, połysk, a także za piękny zapach pranych w nich tkanin. W naszej ofercie żele i płyny do prania rzeczy białych lub kolorowych, a także produkty o zastosowaniach uniwersalnych. Większość produktów dostępna jest w opakowaniach różnej wielkości.

Lista  Siatka 
 1. Heitmann 250 ml do prania tekstyliów z wypełnieniem puchowym

  24,00 zł

  - przywraca czystość, puszystość i właściwości termoaktywne wypełnieniom puchowym i z pierza
  - przeznaczony do prania kurtek, poduszek, kołder, śpiworów
  - nadaje przyjemny świeży zapach
  - zawiera lanolinę - chroni wypelnienia i materiały
  - delikatny dla kolorów

   

 2. Heitmann 500 ml wybielacz do ubrań

  15,00 zł
  - eliminuje szarzenie i żółcenie ubrań
  - nie zawiera szkodliwych substancji
  - skuteczny w każdej temperaturze
  - idealny do wszystkich rodzajów tkanin
  - wystarcza na 6-12 prań
Lista  Siatka 
Zamknij
Newsletter
Zapisz się i otrzymaj voucher na zakupy.
Treść do uzupełnienia, treść do uzupełnienia, treść do uzupełnienia, treść do uzupełnienia, treść do uzupełnienia, treść do uzupełnienia, treść do uzupełnienia, treść do uzupełnienia, treść do uzupełnienia, treść do uzupełnienia, treść do uzupełnienia