3 krokowy proces mycia okien, którego zastosowanie sprawi, że okna będą umyte do 50% szybciej, o wiele skuteczniej (0 zamazów i smug, super połysk szyb) i na pewno pozostaną czyste na dłużej. Ich zastosowanie pozwoli oszczędzić sobie polerowania i szorowania, a jednocześnie osiągnąć naprawdę super efekty potrafiące zadziwić. Wystarczą 3-4 produkty o wartości 30,00 – 47,00 zł, w zależności od tego, jakiego typu są nasze okna.

3 krokowy proces mycia okien, którego zastosowanie sprawi, że okna będą umyte do 50% szybciej, o wiele skuteczniej (0 zamazów i smug, super połysk szyb) i na pewno pozostaną czyste na dłużej.

Ich zastosowanie pozwoli oszczędzić sobie polerowania i szorowania, a jednocześnie osiągnąć naprawdę super efekty potrafiące zadziwić. Wystarczą 3-4 produkty o wartości 30,00 – 47,00 zł, w zależności od tego, jakiego typu są nasze okna.

KROK I MYCIA – MYCIE SZYB:

http://laboratoriumpanidomu.pl/xanto-435ml-pianka-do-czyszczenia-szyb.html

Pianka do mycia szyb i okien każdego rodzaju, nie tylko szklanych. Wystarczy nałożyć (rozpylić) niewielką ilość w odległości ok 25-30 cm od okna  i wytrzeć do sucha, najlepiej ręcznikiem papierowym.

Przede wszystkim jest to pianka –nie spływa, nie kapie, nie brudzi parapetu. Jest suchsza od płynu, więc sprawia, że zużywamy mniej papieru. Krócej wycieramy i generalnie oszczędzamy czas i energię, bo pianka naprawdę świetnie usuwa nawet mega duże zabrudzenia bez zostawiania smug i bez polerowania.

KROK II MYCIA – NABŁYSZCZANIE I ZABEZPIECZANIE PRZED BRUDZENIEM SZYB:

http://laboratoriumpanidomu.pl/astonish-750ml-plyn-do-szyb-zapobiegajacy-parowaniu.html

Płyn do szyb zapobiegający parowaniu polecamy zastosować na umytą pianką szybę, choć dla okien mniej zabrudzonych może być stosowany od razu. Nie tylko zapobiega parowaniu szyb, ale również je nabłyszcza (naprawdę jest po nim efekt wow – potwierdzony przez naszych wewnętrznych testerów). Pozostawia na nich cienką warstwę, która sprawia, że brud wolniej się odkłada, a na przykład ślady deszczu dzień po umyciu okien nie zniweczą naszej pracy.

Można go stosować do okien, szyb samochodowych i luster (np. w łazience).

KROK III MYCIA – RAMY I PARAPETY:

ZALEŻNY OD TEGO, JAKIE POWIERZCHNIE MAMY WOKÓŁ OKNA:

DLA RAM I PARAPETÓW PVC:

http://laboratoriumpanidomu.pl/astonish-550ml-mleczko-do-czyszczenia-pvc.html

Mleczko do czyszczenia ram PVC – super produkt! Każda gospodyni wie, że preparaty do mycia okien często brudzą w trakcie mycia same ramy okna. Na czarne smugi i inne zabrudzenia mleczko jest rewelacyjne. Widocznie domywa i wybiela ramy i parapety. Nie niszczy i nie rysuje powierzchni. Nakładać wilgotną szmatką i wytrzeć do sucha.

DLA RAM DREWNIANYCH:

http://laboratoriumpanidomu.pl/mp-52-250ml-szwedzkie-mleczko-do-mebli.html

Szwedzkie mleczko do mebli to środek używany przez profesjonalne zakłady stolarskie. Nie tylko usuwa zabrudzenia, ale przede wszystkim pielęgnuje drewno, konserwuje je - opóźnia procesy starzenia. Posiada właściwości antystatyczne (przeciw osiadaniu kurzu).

Może być używany do każdego rodzaju drewna i wszystkich powierzchni drewnianych, jak również do innych powierzchni. Największy plus produktu – jest to środek samopolerujący, czyli samo rozprowadzenie produktu daje naturalny połysk powierzchni (np. drewnianych ram okna).

DLA KAMIENNYCH PARAPETÓW (MARMUR I GRANIT)

http://laboratoriumpanidomu.pl/astonish-235ml-mleczko-do-marmuru-i-granitu.html

Mleczko do czyszczenia powierzchni kamiennych z marmuru i granitu, w tym do parapetów, ale również kamiennych pomników i rzeźb ogrodowych. Czyści wszelkie zabrudzenia i osady, nabłyszcza i pielęgnuje. Świetnie sprawdza się dla nawet najcięższych zabrudzeń – potrafi przywrócić wygląd nowego kamienia.

Stosowanie: rozprowadzić równomiernie cienką warstwę, najlepiej wylewać z odległości 10-15 cm od powierzchni. Potem zostawić na minutę. Ścierać wilgotną, czystą ścierką. Bez szorowania.