O nas

Laboratorium Pani Domu to unikalne miejsce, w którym znajdziesz najlepsze produkty drogeryjne z takich krajów jak Wielka Brytania, Niemcy, Włochy, Francja, Hiszpania czy Holandia. Nasza firma jest bezpośrednim importerem i jednym z największych polskich dystrybutorów oryginalnej niemieckiej chemii, francuskich i angielskich kosmetyków, a także popularnych środków czystości czy wyrafinowanych smakołyków i smacznych napojów, tworzonych z myślą o konsumentach krajów zachodnich.

 

Na polskim rynku jesteśmy obecni od 2011 roku. Od tego czasu stale zwiększamy różnorodność naszej oferty, tak by sprostać coraz większym wymaganiom naszych partnerów handlowych oraz bezpośrednich klientów. Najpopularniejsze produkty z naszej oferty to m.in. oryginalne niemieckie proszki do prania i ogólnie, szeroko pojęta chemia z Niemiec, w tym takie artykuły jak: środki czystości, kapsułki do zmywarek oraz do prania, proszki, wybielacze itp. W ostatnich latach nasza oferta wzbogaciła się także o unikalne kosmetyki z Niemiec, Francji, Włoch czy Anglii, wśród nich wielkim powodzeniem cieszą się m.in. fantastyczne mydła marsylskie. Poza tym stawiamy na produkty ekologiczne i charakterystyczne wyroby lokalne, oczywiście tylko w ich oryginalnych wersjach.

 

Posiadamy rozbudowaną sieć sprzedaży stacjonarnej, zajmujemy się także sprzedażą wysyłkową za pośrednictwem naszego telecentrum i strony internetowej. Mamy przeszło 50 tys. stałych klientów. Laboratorium Pani Domu każdego dnia realizuje kilkaset różnych transakcji handlowych. W tym celu zatrudniamy ponad 50 pracowników. W centrum Polski, w Warszawie otworzyliśmy centrum dystrybucji naszych produktów. Stąd docierają one do klientów w całym kraju.   

Zamknij
Newsletter
Zapisz się i otrzymaj voucher na zakupy.
Treść do uzupełnienia, treść do uzupełnienia, treść do uzupełnienia, treść do uzupełnienia, treść do uzupełnienia, treść do uzupełnienia, treść do uzupełnienia, treść do uzupełnienia, treść do uzupełnienia, treść do uzupełnienia, treść do uzupełnienia