Astonish 750 ml płyn odtłuszczający w sprayu

Więcej widoków

Astonish 750 ml płyn odtłuszczający w sprayu

Dostępność: W magazynie

Marka: ASTONISH

- doskonały do czyszczenia płytek, zlewozmywaków, blatów kuchennych czy kuchenek
- doskonale usuwa brud i tłuszcz, nawet ten zaschnięty
- forma rozpylacza zapewnia swobodne użytkowanie
- świetnie usuwa mieszaninę tłuszczu i kurzu np. z samej góry szafek
- do użytku codziennego i do zadań specjalnych


 

Szczegóły

Na szkodliwe działanie tłuszczu i brudu jesteśmy narażeni każdego dnia. O ile nie jesteśmy w stanie im przeciwdziałać, tak skutecznie możemy wypowiedzieć im wojnę. Sprzymierzeńcem w tej walce okaże się preparat marki Astonish - nasz bestseller o działaniu odtłuszczającym, który idealnie sprawdzi się z zabrudzeniami na płytkach, kuchenkach, okapach, piekarnikach, blatach roboczych czy zlewozmywakach. Skuteczna receptura poradzi sobie z najtrwalszymi zabrudzeniami, również tymi zaschniętymi, co niewątpliwie jest najlepszym dowodem przemawiającym za efektywnością środka. Wydajna, łatwa w użyciu formuła zapewnia bezproblemowe użytkowanie. Wystarczy bowiem spryskać zabrudzoną powierzchnię i przetrzeć.

Środek świetnie sprawdzi się w codziennym, regularnym sprzątaniu, jak i w zadaniach specjalnych. Bez problemu usunie takie zabrudzenia, jak mieszanina kurzu i tłuszczu, zbierajaca się np. w kuchni na samej górze szafek, czy też w miejscach trudno dostępnych i czyszczonych okazjonalnie.

Informacje dodatkowe

Marka ASTONISH

Recenzje klientów

Napisz własną recenzję

Piszesz opinię o: Astonish 750 ml płyn odtłuszczający w sprayu

Tagi produktu

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.

Zamknij
Newsletter
Zapisz się i otrzymaj voucher na zakupy.
Treść do uzupełnienia, treść do uzupełnienia, treść do uzupełnienia, treść do uzupełnienia, treść do uzupełnienia, treść do uzupełnienia, treść do uzupełnienia, treść do uzupełnienia, treść do uzupełnienia, treść do uzupełnienia, treść do uzupełnienia

Astonish 750 ml płyn odtłuszczający w sprayu

PLN

10,00 zł

0

0