Astonish 750 ml odkamieniacz w sprayu

Więcej widoków

Astonish 750 ml odkamieniacz w sprayu

Dostępność: W magazynie

Marka: ASTONISH

- skutecznie usuwa nawet centyetrowe osady z kamienia
- nie wymaga szorowania - po rozpyleniu przybiera formę aktywnej piany
- pachnie świeżym jabłkiem
- zapach nie drażni - może być używany w małych pomieszczeniach
- usuwa osady z mydła

Szczegóły

Odkamieniacz w sprayu brytyjskiej marki Astonish to nasz bestseller - i to nie bez powodu!

Zaraz po rozpyleniu przybiera formę aktywnej piany. Wystarczy nanieść go na powierzchnię, odczekać minutę i przetrzeć gąbką. W razie konieczności czynność powtórzyć. Bez konieczności szorowania poradzi sobie nawet z centymetrową warstwą kamienia i innych osadów. Ale to nie koniec jego zalet!

Odkamieniacz w sprayu Astonish ma zapach świeżego jabłka - zupełnie nie drażniący i przyjemny. Inne odkamieniacze zmuszają nas do odwrotu zaraz po rozpyleniu, gdyż pomieszczenie wypełnia się duszącym oparem chemii do tego stopnia, że uniemożliwia oddychanie. Ale nie nasz produkt - jest jednocześnie skuteczny i delikatny, dzięki czemu może być używany w dużych ilosciach, przez dłuższy czas i w małych pomieszczeniach.

Jest bardzo skuteczny, łatwy w użyciu i przyjemnie pachnie - zupełnie inaczej, niż standardowe odkamieniacze. Jego jakość jest zupełnie niewspółpmierna do ceny - za tak małą kwotę oferujemy produkt najwyższej jakości, w dużym, ekonomicznym opakowaniu.

Radzi sobie z kamieniem, osadami z mydła, zaschniętego brudu i wieloma innymi problemami. To produkt, który na pewno warto mieć w swoim domu, absolutnie innowacyjny i skuteczny!

Informacje dodatkowe

Marka ASTONISH

Recenzje klientów

Napisz własną recenzję

Piszesz opinię o: Astonish 750 ml odkamieniacz w sprayu

Tagi produktu

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.

Zamknij
Newsletter
Zapisz się i otrzymaj voucher na zakupy.
Treść do uzupełnienia, treść do uzupełnienia, treść do uzupełnienia, treść do uzupełnienia, treść do uzupełnienia, treść do uzupełnienia, treść do uzupełnienia, treść do uzupełnienia, treść do uzupełnienia, treść do uzupełnienia, treść do uzupełnienia

Astonish 750 ml odkamieniacz w sprayu

PLN

10,00 zł

0

0